petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuslarin hisleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mab82x tarafından 24 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Kuslar sahibin üzügün oldugunu anlar mi? Veya kendisi duygulanip agliyabilir mi? Bir yerde sanki rüya gördüklerini okumustum onun icin diger hislerini merak ettim

2. Hürkan YILMAZ

Neden anlamasın bence anlar çünkü yavruluğa dışkısını yapmayıcağını çiftleşmeyi hayatında hiç görmediği halde başardığını yumurtayı oturmayı görmediği halde oturabilen bir kuş neden sezmesin duygularını.

3. UMUT AYYILDIZ

Beğenileri:
    0
    Arkadasim aglamasini bilmem ama papaganlar hisli hayvanlardir muhabbet kusuda bir papagandir
    Benim kusum anlar mesela benim uzgun oldugumu sinirli oldugumu filan yani hisleri vardir siz uzuldugunuz zaman oonlarda uzulur ama agladigini gormedim
    Saygilar

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu hisleri