Karadeniz Pet

Kuşların ikiside erkekmi?

• Konbuyu başlatan erayeray
  • Başlangıç tarihi
E

erayeray

Guest
8nEb8r.png
vzoL5O.png
P3Eo67.png
7m8bVl.png
0V2kVY.png

İki adet yavru çekoslavak muhabbeti aldım. Satıcı çocuk bana dişi erkek olduklarını ve 1.5 ay sonra yumurta verebileceklerini söyledi fakat bana ikiside erkek gibi geldi burunlarına bakınca farklı acilardan fotografta degisiyo ama cinsiyetleri neler sizce? Beyaz dişimi deilmi? Bazen biribirlerini kasiyip opuyorlar bazende gaga atiyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
bence de ikisi de erkek çünkü cereleri koyulaşmaya başlamış . Daha belirgin değil cereleri onun için yavrulaması için erken daha. tam boy resmi de varsa çek olup olmadığı hakkında yorum yapılabilir.

kardeş opal mavi olan kuş dişi 2.5 aylık falan yani yavu zaten kendisi diğer kuşun ceresi net deği göz ve cere fotoğrafı eklersen daha iyi anlaşılır ama sanki o kuşta 5 aylık gibi

Valla bence ikiside dişi ama Ahmet ustamın dediği gibi 1 tanesinin ceresi tam net belli değil o yüzden yanıltıyor.

Arkadaslar fotograflari guncelledim beyaz disimi erkekmi anlayabilirmisiniz. Mavi erkek bence

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:13 --

tekrar bakabılırmısınız

İkisi de dişi bence de

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

Disilerrrrr

Kardes bana burun morsa erkek beyazsa kiz dediler ama ikisininde mavi boyle. Neye bakarak disi dedin banada soyleyebilirmisin?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

ikiside kesin dişi.

Kardes neye bakarak karar veriliyor anlatabilirmisin?

Kardes bana burun morsa erkek beyazsa kiz dediler ama ikisininde mavi boyle. Neye bakarak disi dedin banada soyleyebilirmisin?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 20:59 --

Kardes neye bakarak karar veriliyor anlatabilirmisin?

ikisinin de ceresine bakıyoruz ikisininde burnunun yanı beyaz eğer mavi olsaydı erkek olacaktı

ml8LvP.jpg

Son düzenleme:
Hacı abi trosdy nerden bulacağım başıma iş gelirse :):) ya murat abi bugün yavrunun biri daha öldü. :(:( Abi bu yavrular birbirini mi kemiriyor anlamıyorum

hocam yuvada bit olmasın iyi baktın mı ?

Geri