Karadeniz Pet

kuşların ırkı hakkında fikirleriniz...

keşke olsa ama geçen gün kuşpazarı diye bir siteden darıcada bir arkadaşla konuştum ne derece doğru söylüyor bilmiyorum ama ingiliz yavruları 30 tl ye verebilirim diyor gidip görmek lazım

ingiliz var ingiliz var :) burda petshopda 100 tl ye satılan ingilizler var maximum benim kırıklar kadar bide aycan hanım diye bir bayan üreticide var bıldırcın kadar jumbodan jumbo oda 100 tl kalite soy önemli ama ne istediğine bağlı ben safkan ingilizleri sevmiyorum kafa tüylerinden dolayı :) bakalım git gör güzelse banada ayırt aralık 2. hafta ordayım :)

ingiliz var ingiliz var :) burda petshopda 100 tl ye satılan ingilizler var maximum benim kırıklar kadar bide aycan hanım diye bir bayan üreticide var bıldırcın kadar jumbodan jumbo oda 100 tl kalite soy önemli ama ne istediğine bağlı ben safkan ingilizleri sevmiyorum kafa tüylerinden dolayı :) bakalım git gör güzelse banada ayırt aralık 2. hafta ordayım :)

inşallah,benim istediğim vasa(gri beyaz)hiç gözünün yaşına bakmam alırım

inşallah,benim istediğim vasa(gri beyaz)hiç gözünün yaşına bakmam alırım

ingilizin en yaygın rengini istiyorsun şanslısın :) bütün petshoplarda gri kaynıyor burda :) aycan hanımda da 3 yavru vardı yani gri en yaygın renk rahat bulursun bu arada şaka değil güzelse kuşlar haberleşelim :)

bu arada elya hanım özürler sizin kuşların güzelliğine kapılıp hayallere daldık bol verimli sağlıklı güzel üretimler kendi adıma üretim hanenize ve kuşlarınıza bayıldım.

maşallah tekrar

gri beyaz bende var
ama ben izmirdeyim
dediğiniz gibi salmanın başından ayrılmak zor oluyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:07 -->-> Daha önceki mesaj 03:06 --

:) teşekkürler:)
hayaller güzell
izmir e yolunuz düşerse bekleriz ...

gri beyaz bende var
ama ben izmirdeyim
dediğiniz gibi salmanın başından ayrılmak zor oluyor

nilya hanım ben ayın 1 i pazar izmirdeyim güzel iri bir ingiliz çek kırığı arıyorum erkek ve 4-5 aylık sizde bulunursa irtibata geçmek isterim bu arada güzel kuşlar hep ankara izmir :)

bekleriz yuvadan cıkacak yavrular var fırsatınız olursa gelip görürsünüz

bekleriz yuvadan cıkacak yavrular var fırsatınız olursa gelip görürsünüz

çok sevinirim :) gelmeden haber edip bilgilerinizi alırım çok teşekkürler

iyi geceler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:11 -->-> Daha önceki mesaj 03:11 --

ohhhhhh ne güzel bizde buradan sadece resimlere bakalım

türkiyede muhabbet sevdalısıysan ya izmire yada ankara ya yakın olacaksın ben bunu anladım :)

çok sevinirim :) gelmeden haber edip bilgilerinizi alırım çok teşekkürler

iyi geceler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:11 -->-> Daha önceki mesaj 03:11 --

türkiyede muhabbet sevdalısıysan ya izmire yada ankara ya yakın olacaksın ben bunu anladım :)

yok yok böyle olmaz kesicem kendimi şimdi :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:15 -->-> Daha önceki mesaj 03:13 --

yarın gazetelere çıkarım artık(kuş sevdalısı pisikopat boğaz köprüsünde intahar girişiminde bulundu)

iyigeceler tet

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:24 -->-> Daha önceki mesaj 03:20 --

herkez sizin gibi sevdalı olsa keşke
onlarında bir can taşıdıgını
vitrin süsü olmadıgını
acı cektiklerini sevildikleri unutmamalı
mutlu aile yaşantılarına kadar can yoldaşları

iyigeceler tet

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 03:24 -->-> Daha önceki mesaj 03:20 --

herkez sizin gibi sevdalı olsa keşke
onlarında bir can taşıdıgını
vitrin süsü olmadıgını
acı cektiklerini sevildikleri unutmamalı
mutlu aile yaşantılarına kadar can yoldaşları

bu yorumunuz zaten kuşlarınızın niye bu kadar güzel ve sağlıklı olduğunun ispatı :) denizli de aycan hanım var kendisi de sizin gibi kuşlarının iriliğini ve temizliğini görmeniz lazım işin içinde sevgi olunca sonuçlarda güzel oluyor ve galiba bayan eli değmesi de ayrı bir güzellik katıyor üretim hanelere

Geri