petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşların uyma ve uyanma saatleri?????!!!!!...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve uçan kuş tarafından 28 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. uçan kuş

Arkadaşlar ben biraz geç yattığım için kuşumun üstünü örtüyorum ışık gelmesin diye saat 9,10 gibi sabahda 10,11 gibi açıyorum muhabbet kuşumun üstünü saat kaçta örtüp saat kaçta açmalıyım acaba?????!!!! lütfen yorum atınnnnnnn

2. Furkan YAMAN

Benimkiler hava karanlarken uyumaya basliyorlar(uyku modu) ama ben yatarken ustlerini ortuyorum sabah 9 gibi aciyorum...

3. Mehmet ŞEKER

9 da örtüp 7:30 da açmalısın. (en geç 7:30 DA)

4. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    akşam saat 9 gibi kafesin üstünü örtebilirsiniz...sabah normal de doğadaki kuşlar güneş ile birlikte uyanırlar...ama siz akşam 9 gibi üstlerini örtün...siz yatarken de üstlerini açarsınız öyle gidersiniz odadan...böylece sabahın ilk ışıkları ile onlarda uyanırlar...
    not : yaşınızı bilmiyorum ama zaten yakında okullar açılacak eğer okuyorsanız artık geç saatlere kadar oturmayı bırakın...:) erken yatın erken kalkıp okula gidin :)

5. Mehmet ŞEKER

en mantıklısı bu şekilde.

6. asiyamusali

Arkadaslar benim kuslar her sabah uyandiginda otuyolar ucmak ic7n..kafesin kapisi acilmassa kafesde ora bura zipliyolar..yalniz dersler basladiginda ben tezden gidib gun ortasi falan geliyorum,, yani uyandiklarinda kafes kapali olacakdir sizce napiyim? Acmayinca cok kotu okuyolar,, ustlerni baliyip gidiyimmi?

7. Tevfik AKTUNÇ

Kuşlarınız sanırım sürekli dışarıda duruyor? Öyle alıştırmayın (eğer çift ise), ben açıkcası üzerlerine hiç birşey örtmüyorum. Aslında banada yararı oluyor, erken uyuyup erken kalkıyorum.

8. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Bence kuşlar bulundukları ortama alışıyor ama yavru almak istiyorsanız erken yatıp erken kalkmak iyi olur.

9. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    bende üstüne birşey örtmüyorum tevfik abinin dediği gibi kalkmama yardımcı oluyorlar..çalar saatten iyiler :D

10. Emir Hakan SU

Beğenileri:
    2
    arkadaşlar benim çift gün ortasında falan ötmeye başlıyo sizce neden ??

11. Mehmet YALÇINKAYA

Beğenileri:
    0
    benimkilerde aynı

12. Yılmaz Ç.

Sabahın ilk ışıklarıyla ötmeye başlıyorlar. Bağırınca susuyorlar :)

Sayfayı Paylaş