petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşların Vücut Dili

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Efe Çalışkan tarafından 23 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Efe Çalışkan

arkadaşlar kuşların vücut dili hakkında bildiklerinizi söylermisiniz örneğin kafasını yukarı aşağı sallaması hızlı hızlı sağa sola hareket etmesi şarkı söyler gibi mırıldanıp kafa sallaması vs bunun gibi değişik hareketlerinin manaları nedir aceba?

2. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    aşk nağmeleri ve erkek kuşlarda olur

3. Efe Çalışkan

üstad benim erkek kuşta birde şu durum var dişi kuş uzaktayken bunların çoğunu yapıyor fakat yanına yaklaşıncada korkuyor

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    herşey yavaş yavaş.dişiler genelde cazgır olduğundan bu durumlar olur

5. Efe Çalışkan

dişi kuşum yeni olmasına rağmen onun korkması gerekirken bizim erkek korkuyor :D ama uzaktanda böle kur yapıyor ona :D

6. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    öyle yeni falan anlamaz dişiler.baskındırlar

7. Efe Çalışkan

anladım üstad çok saol inşAllah erkek te şu korkaklıgını yenerde yavrularımızı alırız :)) arada sırada ben görmedim annem görmüşte yem bile veriomuş dişinin ağzına ama ben ne zaman görsem dişiden korkuyo dişi yaklaşınca ısırcakmış gibi yapıyo ona..bugunde yine erkek yuvalıga girdi içeri dişide o içerdeyken ona bakmaya geldi korkudan yuvalıktan nasıl uctu görmeliydiniz erkek kuş :)

8. Ozan Demir

Ozan Demir New Member

Beğenileri:
    0
    Aynen öyle okan Abi erkek nası şartlandıysa benim dişi farklı odadan bağırsa bile kaçacak yer arıyor :D

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Sayfayı Paylaş