petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuslarin yerlerini degistirmek

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve mab82x tarafından 17 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. mab82x

mab82x Member

Beğenileri:
    0
    Yaklasik iki bucuk aydir muhabbet kuslarim var. Simdi misafir geldigi zaman baska odaya birakmak istiyorum kafesi. Bir kere denedim kuslar hemen sustu, sanki cok korkmuslar gibiydiler ve geri eski yerlerine yerlestirdim.

Acaba her misafir geldiginde baska odaya yerlestirsem kuslar icin sorun teskil eder mi?

Misafir genelde merakli oluyor kedi sever gibi sevmek istiyor veya cocuklar korkutabilir diye bu cözüm yoluna bas vurmak istiyorum

2. mervekcrgl

çift kuşsa ve yavru istiyosanız yapmayın derim sabit sessiz bi odada dursun

3. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Bencede surekli kuslarin yerlerini degistirmeniz saglikli olmaz stres olur hayvanlar.sakin bi yere koy orda kalsin

4. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Misafir geldiğinde koyduğun yere koy orada kalsın bence.

Sayfayı Paylaş