petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarınıza Radyo dinletiyormusunuz.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oğuz ATEŞ tarafından 11 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Üretici arkadaşlar kuşlarınıza radyo açıp müzik v.s dinletiyormusunuz ve ne gibi etkileri oluyor dinlettiginiz zaman. Misal dayımların büyük baş hayvanları var sürekli radyo açıp müzik dinletiyorlar süt veriminde etkili oluyormuş , kuşlarda da olur mu ?

2. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    böyle söylentiler var nekadar etkili bir fikrim yok ama ben müzik dinlerken onların ayrı bir coşuntusu oluyor müziğe karşı bu kesin :)

3. ahmetfatih

ahmetfatih Member

Beğenileri:
    0
    ben çiftleşme sesleri dinletiyırumm erkekler hemen kur yapmaya başlıyoo hatta erkek üzerine çıkmaya kalktı dişi izin vermedii erkeği tünekten düşürdü :)

4. sherlockdw
    Gizli

Bizimki televizyonun dibinde :D bizim tvde gün boyu açık :D bi etkisini görmedim :D

5. Biricik Özçelik
    Gizli

Bizim Limon'da oturma odasında. Ben çalışıyor olsam da annem ve babam evdeler ve tv sürekli açık olur (film, müzik vs.) Tv sesi açıkken Limon hiç susmaz konuşur ama tv sesini kapattığımızda konuşmayı da bırakıyor :)

Sayfayı Paylaş