Karadeniz Pet

Kuşlarınızın Resimlerini Bu Konuya Ekleyiniz - YARIŞMA -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

muhabbetkusu

Yönetici
Site Yöneticisi
Cümleten selamun aleyküm,

Daha önce bu konumuzda detayları belirtmiştik http://www.muhabbetkusu.com.tr/organizasyonlar/muhabbet-kusu-guzellik-yarismasi-basliyor-1279.html

Söz vermiş olduğumuz gibi konumuzu 25.03.2013 tarihinde saat 12:00'da açmış bulunmaktayız :)

Ama tekrar hatırlatmakta fayda var diyoruz..

Öncelikle Muhabbet Kuşu Güzellik Yarışmamız an itibariyle başlamış bulunmaktadır :) Hepinize başarılar diliyorum, hak edenin kazanması temennimizle.

Muhabbet Kuşu Güzellik Yarışmasına Katılım Koşulları;
  • Yarışmaya sadece Platin, Altın, Gümüş ve Kullanıcı statüsünde yer alan üyelerimiz katılım sağlayabilecekler. Moderatör ve Site Sahibi statüsünde yer alanlar yarışmaya kesinlikle katılım sağlayamayacaklardır.
  • Yarışmamıza katılım gösterecek olan üyelerimiz sadece 1 çifti veya tek 1 kuşuyla katılım sağlayabileceklerdir.
  • Her üyenin 1 oy kullanma hakkı olacaktır.
  • Yarışmaya katılım süresi 25/03/2013 tarihinde başlayıp, 13/04/2013 tarihinde sona erecektir.
  • Yarışmaya sadece muhabbet kuşu türünden katılım yapılacaktır. Diğer evcil hayvan türleri yarışmamıza dahil değildir.
  • Yarışmaya sadece Yerli ve Çekoslovak cinsinden kuşlar katılabilirler. Hollanda, İngiliz, Jumbo, Show Jumbo tarzındaki kuşlar yarışmaya dahil değildir.
  • Her yarışmacının hayvanı kendisinin olup şuan yaşıyor olacaktır.
  • Yarışmada detaya girmeden sadece GÖRSEL güzellik dikkate alınacaktır.
  • Resimlerinizi paylaşırken lütfen üzerinde oynama yapmayınız efekt vs. gibi.
  • Yurtdışından katılım gösterecek olan arkadaşlara malesef dereceye girseler dahi ödül gönderimi söz konusu olamayacağından şimdiden belirtmekte fayda var.
  • Hediyeler hediye sahiplerine en yakın kargo şubesine gönderilecektir. Kargo ücreti alıcıya ait olmak koşuluyla.
  • Konuya ekleyeceğiniz resimlerde kuşunuzun yanına bir kağıda sitemizin adresini yazıp fotoğrafını öyle çekmenizi sizlerden rica ediyoruz aksi taktirde yarışmaya katılımınız iptal edilecektir.

OYLAMA, YARIŞMA BİTİMİNE SON 1 HAFTA KALA YAPILACAKTIR - 06.04.2013-13.04.2013 OYLAMA SÜRECİ

Yarışma Sonucunda Verilecek Olan Hediyeler;
  • 1. olan arkadaşımıza 1 adet muhabbet kuşu hediye edeceğiz, eğer bu arkadaşımız Ankara dışından olursa kendisine bulunduğu il de ki üretici dostlarımızdan kuş temin edeceğiz.
  • 2. olan arkadaşımıza Bravo 302 marka 3kg muhabbet kuşu yemi ve 1 adet parfüm hediye edeceğiz. ( Sponsorumuz : Gökhan GENÇ ) Kendisine buradan teşekkürlerimizi sunuyorum.
  • 3. olan arkadaşımıza 1 paket özel ev yapımı mama hediye edeceğiz. ( Sponsorumuz : Serkan ERKAN ) Kendisine buradan teşekkürlerimizi sunuyorum.
  • 4. olan arkadaşımıza 2,5 kilogram ağırlığında 1 paket Almanya'dan gelme özel kuş kumu ve 1 adet parfüm hediye edeceğiz.
  • 5. olan arkadaşımıza 1 adet Bay veya Bayan parfüm hediye edeceğiz. WEEN COSMETİCS MARKA ( Sponsorumuz : Gökhan GENÇ'in bir tanıdığı ) Kendisine buradan teşekkürlerimizi sunuyorum.

ve daha birçok süpriz hediyeler.

Eğer dilerse dereceye giren arkadaşlarımız ihtiyaçlarına göre kendi aralarında hediye değişimine gidebilirler. Bu tamamen dereceye giren üyeler arasındaki inisiyatife kalmış birşey.

Abi kağıdı yanlarına koyduğum zaman korkup kaçıyolar o yüzden site ismini photo scape adlı programla yazmak zorunda kaldım hiç bir shop yoktur eğer kabul ederseniz bu resimle katılmak isterim eğer olmaz derseniz canınız sağolsun :)

Onlar aşık

Çocuklarım aşık ve masuk :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
.......mavişim....

www.muhabbetkusu.com.tr'nin KRALI....

lftds.png

lftgj.png

Son düzenleme:
Herkese başarılar kazananlara şimdiden hayırlısı olsun..
Pardon daha önce yazmıyordu yeni yazıyı görmemişim :)

Hepinize başarılar diliyorum :)

Hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum. Yarışmaya sadece YERLİ ve ÇEKOSLOVAK ırkına sahip kuşlarınızla katılım yapabilirsiniz. Diğer ırklardaki muhabbet kuşlarınızın sadece resimlerini paylaşabilirsiniz fakat yarışma değerlendirmesine alınmayacağını bildirmek isterim. Ayrıca sizlerden ricamız resimlerinizin üzerine sonradan site adresini programlarla yazarak değil bir kağıt parçasına sitemizin adresini yazın ve kuşunuzun kafesinin yanına eğer kuşunuz kafes dışındaysa yanına uygun bir yere kağıdı koyun öyle çekim yapın. Çünkü haksızlık olsun istemiyoruz. Biri kalkar gider bir siteden fotoğraf alır gelir burada konuya ekler bilemeyiz onun mu değil mi haksızsam eğer karar sizin.

Saygılarımla.

lg2h1.jpg
[/url]

Hepinize başarılar diliyorum :)

Hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum. Yarışmaya sadece YERLİ ve ÇEKOSLOVAK ırkına sahip kuşlarınızla katılım yapabilirsiniz. Diğer ırklardaki muhabbet kuşlarınızın sadece resimlerini paylaşabilirsiniz fakat yarışma değerlendirmesine alınmayacağını bildirmek isterim. Ayrıca sizlerden ricamız resimlerinizin üzerine sonradan site adresini programlarla yazarak değil bir kağıt parçasına sitemizin adresini yazın ve kuşunuzun kafesinin yanına eğer kuşunuz kafes dışındaysa yanına uygun bir yere kağıdı koyun öyle çekim yapın. Çünkü haksızlık olsun istemiyoruz. Biri kalkar gider bir siteden fotoğraf alır gelir burada konuya ekler bilemeyiz onun mu değil mi haksızsam eğer karar sizin.

Saygılarımla.

hocam diğer kuşlar neden katılamıyor anlamadm ?

Yerli ve Çekoslovak cinsi dışındaki kuşların katılımı gerçekleşirse eğer illa ki o tür kuşların sahipleri yarışmayı açık ara önde bitireceklerdir :) Jumbo besleyen biriyle Yerli besleyen biri kıyaslanamaz değil mi ? Bu yüzden bu yarışmamız sadece Yerli ve Çekoslovak cinsi yetiştiricilerimiz için düzenlenmiştir. İlerleyen zamanlarda tekrar yarışma düzenleyeceğiz o yarışmamızda tüm ırkların katılımı gerçekleşecektir.

Hadi hayırlı olsun bakalım kimin mubişi kazanacak :)

Çek kırığıdır. Yarışmaya alınırsa sevinirim :)

3. resimdeki kus baska kuş değildir flash dolayısıyla biraz değişik çıktı

Herkese hayırlı uğurlu olsun hakkı olan bir siteye yakışacak güzellikte bir yarışma herkese başarılar ve her kuş birbirinden güzel maşallah...

Yarışan tüm arkadaşlara başarılarımı iletiyorum..Biliyorum ki birbirinden güzel birbirinden şeker kuşlarımız olacak..Yöneticilerimize ayrıca teşekkür ediyorum..Sayenizde gözlerimiz bayram edecek :)

ustalar fotoğrafa sitenin linkini eklenmeyecek, kuşların yanına kağıda sitenin ismi yazılıp koyulacak yoksa katılan yarışmacılar feshedilecektir ..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri