Karadeniz Pet

Kuşlarınızın Resimlerini Bu Konuya Ekleyiniz - YARIŞMA -

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Şimdi oldu o zaman yeni çekmemiz mi lazım :)

Evet ustam. Kağıt olması lazım. Hem resimlerin çalınmış olmaması açısından hem de kuşların yaşıyor olduğunu teyyid açısından :)

Buda benden olsun :)

2rr2loy.jpg

2vif1wi.jpg

Yarışmamız tüm hızıyla devam etmekte hepinizi bu güzel yarışmaya davet ediyoruz :)

Yarışmaya katılan arkadaşlara başarılar.

28v9rp.jpg

25fjfar.jpg

Berkan Bey kuşunuzun yanında sitemizin adı kağıtla yazılı olmalıdır ..

Filigran kullanan üyeler var o yüzden bende filigran kullandım onlarınkidemi geçersiz ?

Edit : Şöyle yapalım o zaman ben bu bu resimlerin yanına yazılı kağıtla birlikte çekilmiş olan kuşumun bir resmini daha koysam olurmu.Yani 2 filigranlı bi yazılı kağıtlı olmuş olucak o zaman kabul olurmu ?

Son düzenleme:
Filigran kullanan üyeler var o yüzden bende filigran kullandım onlarınkidemi geçersiz ?

Edit : Şöyle yapalım o zaman ben bu bu resimlerin yanına yazılı kağıtla birlikte çekilmiş olan kuşumun bir resmini daha koysam olurmu.Yani 2 filigranlı bi yazılı kağıtlı olmuş olucak o zaman kabul olurmu ?

Yarışma kuralları yazıyor ne ise odur ustam. Geçerli olur mu olmaz mı ona yöneticimiz karar verecek. En fazla 2 resim olması gerekiyor :)

Yavru Hollanda kırması ( foruma resmini koyduğumda öyle denmişti) yavru kuşum neden katılamıyor ki :(

kim demiş katılamaz diye Hakan , direk kurallara uygun bir şekilde ekleyebilirsin..

muhammet abi ben sayfalara kuşlarımın fotoğraflarını koymayı bilmiorum öretirmisin?

Ooo tam zamanında geri dönmüşüm :) Yarın sınavım iyi geçerse bicirik hanfendimle çekimlere başlayayım :) Maksat rekabet olsun değilmi :)

Katılım çok çok az :) Herkesi davet ediyoruz.. Bu güzel yarışmaya sizde kuşunuzla katılıp derece elde edip hediye kazanmak istemez miydiniz ?

Şımarık'ım yine şımardı :) İngiliz cinsi koyulmaz bu yarışmada diye fotoğrafları koymamıştım ama koyun dediniz.
21dn0hy.jpg
1434c5t.jpg
t8b0hc.jpg

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Geri