petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusma sorunu yaşıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve turgay ÖZ tarafından 12 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. turgay ÖZ

turgay ÖZ Member

Beğenileri:
    0
    s.a arkadaşlar sitemizde yazan havuclu ve yumurtadan yaptım dün sabah 4 tane kuşum var ilk bir çifttim ilgi göstermedi mamaya. ama diğer çiftim mamayı çok güzel yedi hatta içerisinde verdiğim pilastik tabağı bile yemiş hayvanlar amel yok işte:)) (bu arada mamaları 6 saat tutup kafeste attım bozulmasın diye) ama bi sorunum var şimdide akşam olunca bi kontrol edip yatım dedim dişinin yüzü kusmuk olmuş (hazmedilmemiş tohum )herhalde erkek beslemek için dişiye verdi dedim suratını seilmeye çalışıyodu zavallı gözüne gelmiş olmalı sabah evden çıkarken kafesin bolarını aldım baktığımda isal olmuşlar galiba kafeste zemini kontol ettim hertaraf öğütülmemiş yem dişi kuşum ishal emin değilim erkek kuşta devamlı kusmuş yada dişide olabilir sizce yemmi ağır geldi yoksa başka bişeymi var diğer takımımda bi sıkıntı yok.

2. Uğur DOĞAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yediği bişey dokunmuş olabilir..Hastada olabilir.Gözlemle biraz kuşu.Yemlerine kuş kumu koy.Geçmezse eczaneden metpamid şurup al.Kusma şurubudur bu.Ağzına 1 damla damlat.geçer

Sayfayı Paylaş