Karadeniz Pet

kusma

• Konbuyu başlatan Bengiözcan
  • Başlangıç tarihi
B

Bengiözcan

Guest
Merhaba. Boncuk bugün uçtuktan sonra kusmaya başladı kafayı yana doğru sallayıp yaydı her yere . yem ve saydam tükürük gibi bişey çıkardı. Bir süre yaptı şimdi keyfi yerinde. Arada böyle yapması normal mi ? Başka bir sıkıntısı yok.Neşesi gayet yerinde.

arkadaşımında eline kusuyor dişi istiyor veya dişi var sanıp kusuyor kızışmış olabilir

Bilmiyorum daha çok korkmuş gibiydi. 4 yada 5 aylık dişi ister mi bu aylarda ? Birde kusunca sıvıda çıkarır mı ?

ister yada bitki gibi şeyler de yemiş olabilir

Yok ek bisi vermedim sabah .

GT-S7560 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

kursağında yem bırıkmıstır kafeste kus kumu bulundur yoksa kaybedersın

Kafesi eksiksiz kum dahil. Ben kafesini temizlerken kafesi konmak icin bulamamış korkmuş olabilir. Benim öğrenmek istediğim yemin yanında sıvı çıkarması normalmi? Birde eşini kaç aylıkken almalıyım ?

Kuş kaç aylık

LG G2 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi.

4 u gecti diye tahmin ediyorum. Yeni tüy dokumune girdi .irisleri belli olmaya başladı .

Kusma kuşkar için en tehlikeli olaydır.Yanında eşi yoksa muhtelemen kursağı yemleri öğütmemiştir.Eğer öğütme olayı değilse %99 hastadır.Kuşu gözlemle.Yemine kum koy.Eğer hala kusuyorsa hemen veterinere götür.

geçmiş olsun, dikkat et kardeşim bence bir süre takip et kusma olayını, devam ederse veterinere götür geç kalmış olma.

Teşekkür ederim suan yok kusmasi.gözüm üzerinde. Başka odaya gidince yanımda taşıyorum :)

Ya yemine kum koyunca kum yiyormu ben onu çok merak ettim sonuçta hayvan yemi yiyo kum kaliyo kumun bi faydasi olurmun yeme kum koyunca

Yer merak etme . Benimki ayri orada bile yerken görüyorum.

Geri