Karadeniz Pet

Kusma

• Konbuyu başlatan takolate06
  • Başlangıç tarihi
T

takolate06

Guest
Merhaba arkadaslar.Bir cift muhabbet kusum var.Disi yumurtalarin ustunde yatiyor.Bugun mama yaptim yumurta rendeledim bebe biskuvisi ezdim bir cay kasigi irmik ekledim bir cay kasigida kus kumu ekledim.Biraz tadina bakti dokunmadi daha oncede yapmistim yine yememisti ama kus kumu koymamistim.Kus kumunu bugun aldim zaten gardenmix marka yemliklerinede birer cay kasigi attim.Aksam kus yediklerini kusmaya basladi agzi yuzu sirilsiklam halsiz bir haldeydi.Hemen yemlikleri doktum yikadim suluguna kadar yeniden doldurdum.Kus kumu katmadim bu sefer birkac saat sonra toparladi biraz.Sizlerin onerebilcegi bir kuskumu varmidir birde kaliteli bir vitamin almak istiyorum.Vitakraft marka yemin iceriginde kuskumu var sanirim.Bu yemi ankarada nerde bulabilirim.Birde bu mamayi benim kuslarim yemiyor kulucka doneminde mutlaka mama yapilmali diyorlar.Bu konuda ne yapabilirim simdiden ilginize tesekkur ederim.Cevaplarinizi bekliyorum.

Not:noktalama ve imla konusunda ozur dilerim telefondan giriyorum.

Ben kuş kumu olarak multimix kullanıyorum bir sorunla karşılaşmadım. Bu arada benim kuşlarımda kuluçkada ve mama yediremiyorum.

Teşekkür ederim.Vitakraft marka yemleri ankarada nerden temin edebilirim bilen varmı acaba.Birde vitamin tavsiyesi olan varmı.

bende gardenmix kullanıyorum bi zararını görmedim şimdiye kadar.

ben 2seneden beri muhabbet kuşu besliyorum hiç kuş kumu kullanmadım herhangi gibi birşey olmadı bundan sonra olurmu?

Geri