petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusmda bi sikinti var

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet SARUHAN tarafından 26 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    s.a bugn kusm uzerimdeken kusmaya basladi hep yedigi yemi cikardi bi kac sefer simdide tuylerini kasiyip hapsiriyr azindan farkli bi siki fiskirtiyr lutfen yardim edin bi sikintimi var

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:09 -->-> Daha önceki mesaj 18:08 --

artk birisi yardim etsin

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:07 -->-> Daha önceki mesaj 19:09 --

cevap vereck bi allahin kulu yokmu

2. Mustafa KRBCK

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz yavru mu?

3. mmerym15

mmerym15 New Member

Beğenileri:
    0
    Fotosunu atsan iyi olur hatta video. yardım etmek isterdim :/

4. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    sayilir 3 aylik erkek

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:37 -->-> Daha önceki mesaj 20:36 --

fotosu hic bi ise yaramaz cunku gorunusunde bir sey yok gayet hareketli diskisimdada sikinti yok ama bu kusma ve azindan sivi cikarma korkuttu beni

5. gamze arat

gamze arat Member

Beğenileri:
    0
    kuşunuz küçük daha. yem olayına dikkat edin bakalım eğer çok yiyorsa ondan dolayı kusmuş olabilir. bu yaşlardayken ben de aynı sorunu yaşadım. ordan tahmin ediyorum. kuş kumu bulundurun kafesinde. bi süreliğine yem kabında yaklaşık 3/5 aspur olsun kalanı normal yem olsun. hapşırdığında burnundan su çıkıyodur. kaşındığı zaman tüy, kepek vs rahatsız ediyodur. ondan dolayı hapşırıyodur. yavaş yavaş tüye girebilir. kabarma, halsizlik, neşesinde azalma, ishal falan yoksa bence hiiiç endişe etmeyin. siz benim bikaç ay önceki halim gibisiniz. kuşum da sizinkinin şimdiki yaşındaydı o zman. açtığınız konuları görüyorum da aynılarını bende açmıştım önceden :D o yüzden endişelenmeyin diyorum. hasta kuş belli eder kendini zaten. anlarsınız halinden :)

6. Aytaç Kocaoğlu

Aytaç Kocaoğlu New Member

Beğenileri:
    0
    kaliteli taze yem kullan sıcak yerde tut ceyran alan yerde olmasın inşallah kısa zamanda düzelir

7. Ahmet SARUHAN

Ahmet SARUHAN New Member

Beğenileri:
    0
    tesekkurler gamze bende korkmustum hasta diye yazin rahatlatti

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:46 -->-> Daha önceki mesaj 02:45 --

peki saol .

Sayfayı Paylaş