petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşta yumurta tıkanması mı var??

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Şevket Umut Sağmen tarafından 20 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Şevket Umut Sağmen

Beğenileri:
    0
    Arkadaşlar 3 gün önce 1 çift kuş aldım aldığımda 2 yumurta vardı altlarında.Ama bu 4. gün ve daha yumurtlamadılar yumurta var çok belli.Ama hareketli gibi.Ve yumurtlamaa çalışıyo herhalde yuvalıkta boş yere yatıyor yumurtaların üstünde durmuyor neden sizce??

2. Resul OZYAMAN

Resul OZYAMAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    9
    kuşun poposuna parmağınızla zeytin yağı sürün o yumurtayı çıkartacaktır sürmezseniz yumurta tıkanmasından ölebilir.

3. fatih22222

fatih22222 Member

Beğenileri:
    0
    resim atsan daha iyi olur hocam benim kuşta 3 tane çıkardı 4. çıkarması lazım bugün daha ses yok... Erken çözüm almazsan eğer kuş ölür haberin olsun benim kuzenin öyle öldü dişisi 5 yumurtanın üstünde hemde farkedemedi.

4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yumurtası olan çiftler strese girebilir alisinca ya yumurtlama ya devam eder ya da kuluckayi sonlandirir

Sayfayı Paylaş