petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kustaki hırıltı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve ayhanakbas tarafından 9 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    muhabbet kuşunu aldığım gunden beri kuyruk kısmı eğri.surekli şekilde geceleri uykuyu bolecek sekilde hırıltı geliyor arada içli içli tıkanmıscasına soluk cekiyor.kuscuya sordugumda astım soğuk algınlığıyla ilgili ilaç verdi suyuna karıstırdım herhangi bir etkisini göremedim.baska yapılması gerekenler nelerdir?,

Uploaded with ImageShack.us

2. enes yılmaz

vitamin ver ihsalsede suyuna çay kaşığının ucuyla türk kahvesi atabilirsin vede sıcak ortam lazım geçmiş olsun...

3. Yusuf YALÇINKAYA

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Kuyrukta sallanma mevcut mu? Saat gibi tik tik atar nefes alırken..Büyük ihtimal Solunum yolu hastalığı mevcut kuşta.. Baytril 2.5 kullanmanız lazım bu durumda..

4. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    yusuf kardeşim dediğin durum kusumda mevcut.baytril kesin geçirir mi bu hastalığı ve hırıltıyı?ayrıca kusun kanatlarında titremede var.aldığım yerde kantlarını kesip çekmişler mi tam olarak anlayamadım.uçamıyor zaten.resim:

Uploaded with ImageShack.us

5. Ekincan EROL

Ekincan EROL Active Member

Beğenileri:
    1
    Evet kuşun uçma tüyleri yok

6. ayhanakbas

ayhanakbas New Member

Beğenileri:
    0
    bu fotograf iki hafta onceki bir fotograf şimdi yine biraz daha uzadı.ceresi mavileşti bir de su hırıltıyı kesse gercekten çok iyi olacak

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kuşu hırıltı

,
  2. muhabbet kuşu hırlaması

,
  3. muhabbet kuşu nefes alırken hırıltı

,
  4. kuş nefes alırken hirliyor,
  5. kus hiriltisi