Karadeniz Pet

Kuştan anlayanlar bu kuş nasıl?

• Konbuyu başlatan nurileflef
  • Başlangıç tarihi
N

nurileflef

Guest
Merhaba arkadaşlar dün bi petshoptan erkek ve yavru olduğu söylenen bir muhabbet kuşu aldım resimlerini ekledim kuştan anlayan arkadaşlarımın kuş hakkında bir yorum yapmasını bekliyorum teşekkürler...

Güzel bir kuş tam net değil ama 3-4 aylık erkek gibi geldi bana

yaşı hakkında çok bilgili değilim ama alın cizgilerine bakarak 4-5 ay gibi diyebilirim cinsiyeti erkek cinside yerli gayette sağlıklı görünüyor

allah uzun ömür versin

1 2 ay arası kusunuz maşallah güzel bir erkek Güle güle egitin

slm arkadaslar burda yenıyım ben nasıl buraya kuslarımın fotosunu koyabılırım yada burada soru sorabılırım

slm arkadaslar burda yenıyım ben nasıl buraya kuslarımın fotosunu koyabılırım yada burada soru sorabılırım

Asagida ana başlıklar var hangi konuyla alakaliysa oraya girin sol üstte yeni konu var oraya tıklayın konunuzu açın fotograflarida hızlıresim.com a yükleyin forum yazan linki konunuza yapistirin

Çok teşekkürler arkadaşlar beklediğimden daha fazla yorum geldi mahcup ettiniz...Normalde birçok forumda üyeliğim vardır otomobil, ekonomi ,eğitim bu kadar içten ve samimi olanını ilk defa gördüm...(Bu arada kuş bazen gözünü kısıyor hasta falan değildir dimi artakadaşlar dün getirdim çok hareketsiz olmasını ürkek olmasını anlarımda göz kısması sorun değildir umarım )

Geri