petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşu aç bırakıp elimden yedirsem alışırmı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Muhammed Durmuş tarafından 3 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Muhammed Durmuş

ilk günlerde korkmuştu benden bir kere kaç gün oldu hala alışmadı benden kaçıyor son çare bunu deniycem. yemliğini alıp elimden yedirsem bana alışır mı

2. musa351

musa351 Guest

Kac aylik kusunuz

3. UMUR DAĞLAR

UMUR DAĞLAR New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Eğer küçükse kuşunuz alışır. Fakat yaşı büyükse biraz zor.

Nokia 3310 ile gönderildi.

4. Muhammed Durmuş

http://i.hizliresim.com/krRVPy.jpg

http://i.hizliresim.com/4mO6Np.jpg

http://i.hizliresim.com/lYRnVE.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:39 -->-> Daha önceki mesaj 13:37 --

bende kıyamıyorum ama alışmıyor bir türlü son denemem bu zaten yine alışmazsa kendi haline bırakıcam üzerine gitmiycem

5. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    bişi olmaz hocam o şekilde alıştırabilirsin.Günde 2 3 kere azar azar verebilirsin elinde

6. Muhammed Durmuş

teşekkür ederim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 15:36 -->-> Daha önceki mesaj 13:41 --

kuşu aç bıraktım yine elime gelmedi böyle birşey yok ya

7. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    bir söz vardır allah kimseyi açlıkla terbiye etmesin diye siz de uygulamayın lütfen. kafeste hep aynı yere havuç asın. aynı zamanda havucu rendeleyip yemlerin üstüne hafif serpin tadını alacak sevecek daha sonra havuç astığınızda ordan tadına bakacak. ve siz elinizde havuçla kafese yaklaştığınızda çıldıracak. ama bu iki günde olmayacak belki bir ay sürecek o yüzden sabırlı olun dediğimi yapın. ben öyle yaptım şuan eşi var kuşu ben kafese yaklaşayım. hemen benim olduğum tarafın tüneğine zıplar gelir.

8. hbnm35

hbnm35 Member

Beğenileri:
    0
    Kusunuz yavruda olsa buyukte olsa sizin ilginize karsilik verir sadece sabir

9. Muhammed Durmuş

arkadaşımın kuşu 1 haftada alışmıştı eline. ben 1 ay sabredemem. değiştirip daha uysal ele yatkın olanını alıcam

10. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
    siz bilirsiniz.

11. musa351

musa351 Guest

Bu kus baya buyuk ama alismasi biraz zor gibi

Sayfayı Paylaş