petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusu alistirma

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve drsn_19 tarafından 7 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Iyi gunler disi muhabbet kusum ayaklarının altina el uzatildiginda ele geliyor kafaya konukdugunda orada duruyor kacmiyor ama uzaktan bi türlü yanasmiyor bununla ilgili ne yapabilirim ben yanına gitmeden onun ucup bana gelmesini istiyorum ama yapamadım bi türlü elime yem aldim yeşillik aldim ama gelmedi bakıyor bakıyor ama gelmiyor bununla ilgili tecrübesi ve bilgisi olan arkadaşlar yardimci olursa sevinirim

2. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    kuşu elinize veya omzunuza çıkararak kafesi görebileceği fakat kafesten 1 2 metre uzak bir yere oturun kuşla o şekilde ilgilenin mümkünse sevdiği şeylerle ödüllendir kuşu misal ben 10 günde kuşu çağırdığım elime gelip konacak duruma getirdim fakat her çağırdığımda kuş geldiği zaman mutlaka ödüllendirdim ballı kraker elma gibi sevdiği şeylerle sizde bu şekilde deneyin faydasını görürsünüz ama kuşuda çok bunaltmayacak şekilde ilgi gösterin

3. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Anladım ama bu elden bisey yemiyor ne yem ne yesillik bir aydır deniyorum olmuyor anlaşılan denemeye devam edecez :)

4. Mudo DURMUŞ

Mudo DURMUŞ Well-Known Member

Beğenileri:
    52
    kendine alıştırmaya direkt kafes dışında başladıysan yemez kafes içinde avucuna yem koy akşamları gelip yer iyice alıştıktan sonra kafes dışında avucuna ballı kraker ufala avucunu açıp ona yanaştır gelir. biraz uğraş istiyor kuş eğitimi

5. OSMANLI

OSMANLI Member

Beğenileri:
    1
    Acele etmeyin ve yılmayın bndede aynıydı bir gün cesaretini topladı ve geldi o an kırılma noktası oldu .

6. KEVSER HABBAL
    Gizli

kusum oldu olucek ne yapıcam acil

7. drsn_19

drsn_19 Member

Beğenileri:
    1
    Tamam teşekkür ederim yardimlariniz icin

Sayfayı Paylaş