petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşu bugün aldım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erensarigil tarafından 30 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. erensarigil

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    yeni aldığın için öyledir ortama alışınca öter cıvıldar

3. Muhabbet32

Muhabbet32 Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    10
    Çeresiyle gözlerini daha net ve yakından çekersen daha kesin yorumlar alırsın. Erkek gibi ve 1,5-2 aylık civarı. Bu fotoğraftan ancak bu kadar anlaşılıyor. Sessiz sakin duruşu daha yeni oluşundandır. Ortama alışınca düzelir. Hayırlı olsun. Güle güle besleyin büyütün.

#3 Muhabbet32, 31 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 31 Ağustos 2014
  4. hasanmet

hasanmet Guest

yeni yerine alışması için 1 hafta beklemelisin..

5. erensarigil

Fazla urkmesin diye telefonu uzak tuttum biraz erkek uavru diye aldim bakalim umarim boyle kalmaz hareketlenir tesekkur ederim

6. hasanmet

hasanmet Guest

yeni yerine mutlaka alışıcaktır er yada ge. bir kaç gün sonra size ötüşüyle haber verir kendisi :))

7. rock

rock Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah sağlıklı erkek bir yavru sanırım. Bi kaç güne neşesi yerine gelecektir merak etmeyin. Şimdilik çok zorlamayın, dışarı çıkarmayın, ama yakınınızda olsun hep.

Sayfayı Paylaş