petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşu dışarı bırakmalımıyım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve raptorap12 tarafından 5 Ocak 2016 başlatılmıştır.

1. raptorap12

raptorap12 New Member

Beğenileri:
    0
    Daha önce cok kuş besledim normalde böyle soru sormazdım ama.bu yavrunun kafes içindeki hareketleri pek tekin gelmiyor bana. Tellerde gezinirken sanki kanatları istemsizce açılıyor(sonuna kadar). Ve uçarken kanatları cok ses cıkarmadına rağmen mantıklı ucamıyor sanki kentini tüneğe zar zor atıyor gibi yada rasgele sıçrıyor da tüneği tutturunca duruyor gibi. Hep aynı yerden alıyordum kuşları acaba bu biraz daha küçükse yavruysa diye olabilir mi yoksa başka bi sebebimi var bunun. Yardımlarınız icin simdiden tesekkurler

2. enderundepderun

Beğenileri:
    7
    Sebebi yavru olması tam istediği hareketleri yapamıyor. Büyüyünce düzelecektir.Sorun yok diye düşünüyorum.

#2 enderundepderun, 5 Ocak 2016
    Son düzenleme: 5 Ocak 2016
  3. raptorap12

raptorap12 New Member

Beğenileri:
    0
    Peki daha önceki kuşlarımda böyle bi sorun olmadığı için en gec 1 haftaya salıyordum. Bunu salsam sorun olur mu acaba.

4. enderundepderun

Beğenileri:
    7
    Salmanızda bir sorun olmaz sebebine gelince yaşadığı yeri ve ortamı daha iyi tanımasına vesile our.

Sayfayı Paylaş