Karadeniz Pet

Kuşu ele alıştırma

saimsahin

Yeni Üye
Arkadaşlar bi taktik buldum :) bazı sitelerde aç bırakın diyorlar elden yedirin diyorlar ben kıyamadım yaptığım tek şey karanlık bi odada ışık olmayan bi zamanda kuşu elime alıp merdiven yaptım ve ona aşkım gibi kelimeler söyledim bunu tam 4 gün yaptım her gün yarım saat arayla ve kuş en sonunda bana alıştı ve konuşmaya başladı sadce aşkım diyor ama olsun :D

Arkadaşlar bi taktik buldum :) bazı sitelerde aç bırakın diyorlar elden yedirin diyorlar ben kıyamadım yaptığım tek şey karanlık bi odada ışık olmayan bi zamanda kuşu elime alıp merdiven yaptım ve ona aşkım gibi kelimeler söyledim bunu tam 4 gün yaptım her gün yarım saat arayla ve kuş en sonunda bana alıştı ve konuşmaya başladı sadce aşkım diyor ama olsun :D

bende yavru muhabbet kuşu aldım aldığımda 33 günlüktü anneden ayrılalı adı çapkın erkek 2 haftadır benimle birlikte pek alıştıramadım kendime yardımcı olurmusunuz evde oldugum zamanlar sohbet ediyorum beni dinliyor hareketli ama ele gelmiyor aç bırakıp elime yem koydum olmadı sürekli elimi kafese sokuyorum gelmiyor dışarı salıyorum sürekli yükseklerde uçuyor aşağı hiç inmiyor yardımcı olurmusunuz :confused: :(
QAGNQy.jpg

şuan çapkın böyle

Son düzenleme:
dediğim gibi karanlık bi odada elime alıştırmıştım ben :D karanlık odada görmediği için size güvenmek zorunda kalıyor aç bırakmayı denemeyin bence hem kuşa yazık hemde etki etmiyor.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:20 -->-> Daha önceki mesaj 23:17 --

aslında bi seçenek daha var ama kuşun yeni doğması lazım yavru kuşu hep elinden yem yedirirsen alışıyor yada hep onla ilgilenirseniz

Geri