petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşu elime alıştıramadım artık son çare

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve onurdondu1 tarafından 2 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. onurdondu1

kuşu biraz aç bırakmak
    ideal süre ne kadar arkadaşlar birde bir sorum daha var dün kuşa mavi boncuk kabuksuz yem aldım ama kuşum vitakraft kabukluyu yiyor diğerini sadece tattı kabuksuz yemleri kuşlaz fazla sevmezmi?

2. selahattin44

ya yazık ne aç bırakıyorsun yok alakası

3. onurdondu1

az önce elimden ilk defa yem yedi sonra geri koydum yemini işe yaradı galiba

4. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Aç bırakmak çözüm değildir,1saati aşarsa kursak boşalır acıkır zaten

5. Figen ozdemir

Benim 6 aylik disi muhabbet kusum var . Arkadasim dun bana iki tane 1 yasinda erkek muhabbet kusu verdi durmadan kavga ediyolar ne yapmaliyim. Sizce ayri kafesemi biraksam birde disim kusum deyisti artik elime gelmiyor :( arkadasim calistigindan dolayi kuslarini kafesden hic cikarmamis ucmasini bile bilmiyor ve cok yabani olmuslar ne yapmaliyim lutfen yardim edin :(

6. Ezel ALBAYRAK

Ezel ALBAYRAK Active Member

Beğenileri:
    0
    Figen hanım kuşlar açlığa 1 hafta rahat dayanır, mãkulümü 1.5 saat bence.

Ayrıca yemin üzerine toz konacağı için kabuksuz yemi yediklerinde direk tozlarıda mideye götürüyorlar.

bu kabuklu yem içinde böyledir ama tozlar kabugunda olduğu için ve kuşlarda kabukları yemedikleri için pek fazla teşkil etmiyor. Yani kabuklu yem iyidir.

Sayfayı Paylaş