petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşu erken konuşturma yolları

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve recep omer tarafından 27 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. recep omer
    Gizli

arkadaşlar kuşumu 1 ay önce aldım konuşmadı çok ilgi gösteriyorum hangi kelimeyi öğreteyim yardım keşke benimki de konuşsa:confused::confused::confused:

2. Ayşe KILIÇ
    Gizli

Kaç aylık kuşunuz.3 aylık varsa konuşturma çalışmalarına başlayın.Kuşlar içinde sert ünsüz (p,ç,t,k) geçen kelimeleri daha rahat söylerler.Ona göre kelime seçimi yapabilirsiniz.Örneğin,cici,cicikuş gibi.

#2 Ayşe KILIÇ, 27 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 27 Ekim 2014
  3. recep omer
    Gizli

kuşum 2 aylık arkadaşlar 2ila 4 ay arasında fazla konuşur demişti

4. Ayşe KILIÇ
    Gizli

Bazı kuslar daha erken de konusabilio ama benımkısı 3 aylıkken konusmustu.İlk kelimesini cıkarması da 1 ayını almıştı.O yuzden sabredin ve kelime tekrarlamaya devam edin.Nacizane tavsiyem önce tek bi kelimeye odaklanın.Onu net çıkarınca diğerlerine geçersiniz.

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    cici kuş şıkıdım babacık aşkım bu tarz kelimeleri daha çabuk kavrıyorlar.. Kuşunuzla sürekli bıkmadan ilgilenin inşaallah konuşacaktır

6. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

1 ayda kuşa konuşmayı öğretmeyi beklemeyin, belki hiç konuşmayacak kuşları konuşmaları için almayın besleyip arkadaşınız olsun diye alın.

Sayfayı Paylaş