Karadeniz Pet

Kuşu Eve Getirene Kadar Üşürmü

• Konbuyu başlatan halil karagöz
  • Başlangıç tarihi
H

halil karagöz

Guest
Hocalar Şimdi Cem Canerden Bir Kuş Alacaktım Ama Herhalde Getirme İmkanı Yokmuş Tavşanlıya O Yüzden Gelebilirsen Sen Kütahyadan Elden Al Dedi Tavşanlıya Götürene Kadar Kuşa Bişy Olurmu Sizce ?? (otobüsle Gidicem)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Bir arkadaşın yokmu arabası olan.Rica et benzinini koy öyle getir bence.Bu ara hava çok rüzgarlı

Hocalar Şimdi Cem Canerden Bir Kuş Alacaktım Ama Herhalde Getirme İmkanı Yokmuş Tavşanlıya O Yüzden Gelebilirsen Sen Kütahyadan Elden Al Dedi Tavşanlıya Götürene Kadar Kuşa Bişy Olurmu Sizce ??

Toprağım 1 saat yol sonuçta havalarda soğuk üşürler arabayla gitmen lazım ve arabada sıcak olması lazım kafeste veya delinmiş kutuda hava alabilecek şekilde getir eğer alıcaksan.

Toprağım 1 saat yol sonuçta havalarda soğuk üşürler arabayla gitmen lazım ve arabada sıcak olması lazım kafeste veya delinmiş kutuda hava alabilecek şekilde getir eğer alıcaksan.
:S hocam ozaman bidaha konuşayım ben cem caner arkadaşla

Ya en azından kartonda ufak delikler aç.Plastik bir kap bul içine koy.Sürekli kontrol et otobüsteyken plastiğin kapağını aç.Yani amaç dışardayken direk rüzgar çarpmasın

Ya en azından kartonda ufak delikler aç.Plastik bir kap bul içine koy.Sürekli kontrol et otobüsteyken plastiğin kapağını aç.Yani amaç dışardayken direk rüzgar çarpmasın
hocam yanımda battaniye götürsem sarsam kartona delik açsam üstüne kartonun öyle götrsem

Geri