petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşu kafese sokamıyorum ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Oğuz Yalçın tarafından 19 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    Herkese merhaba.

Başlıkta da yazdığım gibi kuşu kafese sokamıyorum.Ne yapsam olmuyor kafesin önüne gelince hoop kaçıyor :) Yemek falan yerken çay içerken hayvancağız yanmasın diye içeri almak istiyorum ama içeri girmemek için taklalar atıyor.Bu arada kuş neredeyse 7/24 evin içinde hep özgür.Elimle tutmak ta istemiyorum hoşlanmadığı için.Ama bana başka bir çare bırakmıyor.Sizce ne yapabilirim.Ne önerirsiniz ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    75
    Akşam olduğunda ışıkları kapatacaksın. Karanlıkta parmağına alıp kafese götürüp koyacaksın. En temizi bu.

3. tansel canbaz

İşiniz biraz zor gibi allah kolaylık versin :)

4. Koray DANIŞMAZ

Koray DANIŞMAZ Süper Moderatör
    Yönetici Altın Üye

Beğenileri:
    74
    hocam buradan bır arkadas onerdı banada bugun onu taze naneye alıstırırsan ve kafese nane koyarsan emınım gelır bırde benım bır arkadasım telefonuna kus seslerı atmıs telefonu kafese koyuyordu kus hemen ucup ıcerı gırıyordu onuda deneyebılırsın :D

5. ERKİN AK

ERKİN AK New Member

Beğenileri:
    3
  6. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    herkese teşekkürler hepsini denicem :)

7. esrar06

esrar06 Member

Beğenileri:
    0
    Avuç içiyle alıyordum ben saldığımda

8. Ahmet Behçet

hocam bende tersını yapıyorum kusum kafesten cıkmıyo bende pc den kus seslerı acıyorum kendısı hemen fırlıyor dısarı direk pc hoporlörune konuyor daha da ındıremıyom :D

9. Gamze USLU

Acıkmıyo mu bu kuş :) Benim 5saat sonra acıkınca içeri giriyodu . Şimdi içeri girsede kapatmıyorum . yemini yiyip tekrar cıkıyo sıkılınca giriyo içeri

10. cocomade

cocomade Member

Beğenileri:
    0
    Levent beyin onerisine katiliyorum, sabit bir yerde duruyorken isigi kapatin parmaginiza alin karanlikta oldugu icin bir yere de gitmeyecektir o sekilde kafesine koyun. Ya da elinize sevdigi bir sebze, meyve alin onu yerken koyun.

11. Samet Çağlar

işte ben :D:D

12. llua66yzgtll

yalnız başka kuşların sesini duyarsa -eğer konuşabiliyorsa- konuşmayabilir. yani ben böyle biliyorum

13. bozkir

bozkir Guest

çok sevdiği merdiveni var. merdiven ile birlikte götürüyorum kafese. benimki de her zaman dışarıda

14. Oğuz Yalçın

Oğuz Yalçın New Member

Beğenileri:
    0
    hocam yanlış geliyor bana o davranış.Garibim kendini kaybediyor başka bi kuş var diye :)

bizimkide acıkıyo yemi yiyip çıkıyor kafesin kapısı açık kafasına göre takılıyor :) ama sıkıntı şurda yemek falan yiyeceğimiz zaman içeri sokamıyoruz zilliyi.

Bu karanlıkta sokma çok mantıklı ilk olarak bunu deniyeceğim :)

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. yavru muhabbet kuşu kafese sokamıyorum