petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşu konuşturma yöntemleri ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve GoldBlack tarafından 2 Şubat 2015 başlatılmıştır.

1. GoldBlack

GoldBlack New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar tekrar ben :) . Bu konu hakkında çoook araştırma yaptım, biliyorum ama bir de deneyimli insanlardan duymak istedim . Kuşu nasıl konuştururuz ? :confused:

2. Çavuş

Çavuş New Member

Beğenileri:
    0
    ben bir taktik uyguluyorum her sabah yarım saat aynı kelimeyi tekrar ediyorum .işeyarıyor diye duymuştum

3. GoldBlack

GoldBlack New Member

Beğenileri:
    0
    Çok teşekkürler yapacağım. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:41 -->-> Daha önceki mesaj 12:28 --

Başka kimse yokmuu :( ihtiyacım vaar :(

4. fryfry18

fryfry18 New Member

Beğenileri:
    0
    Eski kuşumu alıyodum önüme kafesle surekli konusuyodum farklı kelimelerle bi tanesinde takılı kAlmıyodum.10dk ılgılenıyodum konusuyodum sonra sessız bı ortama bırakıyodum.Eski ölen kuşum çok felaket konusuyodu :) ilgisiz kalmasn ve aynı kelimeye takılı kalma farklı kelimeleri öğret.

5. GoldBlack

GoldBlack New Member

Beğenileri:
    0
    Çok çok teşekkürler yapacağım :)

Sayfayı Paylaş