Karadeniz Pet

Kuşu konuşturma yöntemleri ?

GoldBlack

Yeni Üye
Merhaba arkadaşlar tekrar ben :) . Bu konu hakkında çoook araştırma yaptım, biliyorum ama bir de deneyimli insanlardan duymak istedim . Kuşu nasıl konuştururuz ? :confused:

ben bir taktik uyguluyorum her sabah yarım saat aynı kelimeyi tekrar ediyorum .işeyarıyor diye duymuştum

ben bir taktik uyguluyorum her sabah yarım saat aynı kelimeyi tekrar ediyorum .işeyarıyor diye duymuştum

Çok teşekkürler yapacağım. :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:41 -->-> Daha önceki mesaj 12:28 --

Başka kimse yokmuu :( ihtiyacım vaar :(

Eski kuşumu alıyodum önüme kafesle surekli konusuyodum farklı kelimelerle bi tanesinde takılı kAlmıyodum.10dk ılgılenıyodum konusuyodum sonra sessız bı ortama bırakıyodum.Eski ölen kuşum çok felaket konusuyodu :) ilgisiz kalmasn ve aynı kelimeye takılı kalma farklı kelimeleri öğret.

Eski kuşumu alıyodum önüme kafesle surekli konusuyodum farklı kelimelerle bi tanesinde takılı kAlmıyodum.10dk ılgılenıyodum konusuyodum sonra sessız bı ortama bırakıyodum.Eski ölen kuşum çok felaket konusuyodu :) ilgisiz kalmasn ve aynı kelimeye takılı kalma farklı kelimeleri öğret.

Çok çok teşekkürler yapacağım :)

Geri