petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusu yor mu yoksa sorun mu var ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve songül tu tarafından 21 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. songül tu

bu sabah uyandığımda kuşum hafif kabarık duruyordu diskisi na baktım hafif kabarık ti. Suyuna avidiare koydum az.biraz izledikten sonra baktım ki kafasını sallayarak ağzından yem çıkartmaya başladı 3 aylık bir kus size çiftleşmek mi istiyor yoksa bi sorun mu var yardimci olursaniz sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:44 -->-> Daha önceki mesaj 08:19 --

Nesi var ?: Nesi var ? - YouTube

2. bomotoy

bomotoy New Member

Beğenileri:
    0
    hocam kuşu elinize alın bi göğüs kemiği elinize geliyor mu kuşta zayıflama var mı ??

3. murat DEMİR11

murat DEMİR11 Active Member

Beğenileri:
    3
    minaral blok yada kum kullanıyormusunuz ?

4. songül tu

Kuş kumu kullaniyorum mineralli Gaga taşı da var ama Gaga taşını kullanmıyor cok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:18 -->-> Daha önceki mesaj 11:16 --

Şuan evde değilim ama aksamlari dışarı çıkarttığımda uzun bir kemik hissediyorum göğsünde kuş 3 aylık daha

5. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    grit kuş kumu kullanın petsoplarda satılan beyaz ınce tanelı olanlar pek işe yaramaz
    kuşu gözlemleyın devam aedecek mı bu şekılde bazen yapaıyorlar bu yem kusma olayını bır 2 gün sonra geciyor dedıgım gıbı takıi edin şu an için gecmiş olsun

6. songül tu

O kuş kumundan aldım yemine karıştırdım zaten

7. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    önlem amaclı ssuyuna 3-4 damla elma sirkesi damlatın başka da yapılacak bır sey yok bence şu an için

8. songül tu

Avidiare var suan suyunda elma sirkesinide ekleyim mi

9. murat DEMİR11

Beğenileri:
    3
    ayrı ayarı verın ve sabah kayun suyuna ertesı sabah degıştırın taze su koyun

10. iss

iss Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuş sağlıklı gibi geldi bana. Erken kızışmış. Önlem olarak ekinezya, sinir otundan çay yapın su yerine verin. Bitkileri aktardan alın poşet olmasın kaynatma değil demleme usulüyle yapın

Sayfayı Paylaş