Karadeniz Pet

Kuşularım bana alışamadı:(

Esma Asarus

Yeni Üye
Mubişlerim bana alışamadılar. Hüso'yu (erkek) alalı 1,5 ay oldu daha 3 aylık yani kendisini 1,5 aylıkken aldım.
Diğer mubişim ise Parlağı (dişi) alalı 1 ay oldu parlak ta 3 aylık 1 hafta falan yani 2 ay 1 haftalıkken aldım
İkisi de ben kafese yaklaşınca kafes e asılıyorlar kaçıyorlar.
İkisi birbirine alıştı oyun oynuyorlar çok neşeliler birbirlerini kaşıyorlar
Fakat hala bana alışamadılar neden olabilir:(

Yaninda esi oldugum icin sizinle ilgilenmemesi cok normal :) dert etmeyin o kadar onlar anlassin sizde onlari anlasirken cilvelesirken izleyip bundan zewk almaya bakin ben kuslarimi izkerken cok mutlu oluyorum bana gelmioo benimle ilgil3nmiyo diy2 hic uzulmuyorum ;) size tavsiyem onlarn oydnadiklarni izlemekten zevk almayi ogrenin :)

Tamam sağolun. İnşallah bir yavruları olur da onu eğitirim. Bir muhabbet kuşu eğitmek onunla arkadaş olmak çok istiyorum. :D

Insallah guzel ve saglikli yavrular alirsiniz istediginizi yaparsiniz benimde hevesim kursagimda kaldi egitme konusunda ama onlari mutlu gorunce birazcik dindirebildim hevesimi ama bende sizin gbi yavru beklicem benimkiler daha 3 aylik ikisinde ve yavru sahibi olmalari icjn en az 5 ay var daha nasi beklicem bilmiorum :)

yanında eşi varsa biraz zaman alacak

İnşallah en kısa sürede bana alışırlar onları kafesten çıkarmak istiyorum ama benden korkuyorlar geri sokamıyorum zaten hep kafalarını çarpıyorlar. O yüzden itina gösteriyorum dışarı çıkmamalarına? Doğru mu yaptığım şey?

Ne kadar çıkaramazsınız eve alışmaz lar bol bol antrenman yapmaları lazım

Geri