Karadeniz Pet

Kuşum 1 Aydır Çok Durgun Ve Halsiz :(

Hiç de bile geç kalmadın dostum.Kendisi gibi canlı görünce kendine gelir istersen pet shop cuyla görüş dişi kuşu kafese koy olmadı bir gün içinde geri verirsin

Onur bence şimdi denemenin çok faydasını göreceksin 3 yaşında veya 2 yaşında dişi almalısın bana güven dostum faydasını 2 saatte görceksin.

o biraz şans işi diğelim neden diye sorarsan .insan kuşunun çiftleştirmek için elinden geleni mama vs yapsada çiftleşmeyebiliryorlar bazsıda kafese koyduğun an çiftleşiyor.

Kendini toparlamasını bekliyorsun çiftleştircen kardeş :D bol şans

Şimdi uyumuyorsa youtubeden muhabbet kuşu dişi kur ötüşü aç tepki verirse eş al

o biraz şans işi diğelim neden diye sorarsan .insan kuşunun çiftleştirmek için elinden geleni mama vs yapsada çiftleşmeyebiliryorlar bazsıda kafese koyduğun an çiftleşiyor.

Haklisiniz. Belkide 6 yil kus gormeden bizimle yazadigi icin artik istemiyor olabilir mi ?

Kardeş erkek her türde erkektir sen kafanı yorma o her şekilde çiftleşir :D

Haklisiniz. Belkide 6 yil kus gormeden bizimle yazadigi icin artik istemiyor olabilir mi ?

hiç belli olmaz.yanına eş aldığınızda bir bakmışsınızki torunlarınızı avucunuzun içine almışsınız....:D

Cok denedim ama basini sirtina yaslayip uyuyor. Hic bir tepki vermiyor. Sanki duymamazliktan geliyor :)
En kısa zamanda yanına eş alın sizi bile unutabilir.unutursa ayıp eder o ayrı bir mesele tabi.

Veterinere götürdün mü? Eğer götürmediysen götür sonra pişman olma. :(

kardeş tarım ilacı satan yerden baytril al ağzına 5 gün boyunca 2 damla damlat sonra 5 gün vitamin ver ayrıca senin kullandığın deep fix multisol bi işe yaramaz eczaneden supravit multi vitamin al suluğuna 1 çay kaşığı koy

Veterinere götürdün mü? Eğer götürmediysen götür sonra pişman olma. :(

Bursada muhabbet kusundan anlayan bir veteriner bulamadim. Birini tavsiye etmislerdi ona baska bir kus goturmustum ama oda bu konuda malesef tecrubeli degilmis. Istanbul da papagan ve muhabbet kuslari konusunda uzman bir veteriner var yuksek maliyetler cikarsada gercekten isinin ehli ama oda bize uzak.

kardeş tarım ilacı satan yerden baytril al ağzına 5 gün boyunca 2 damla damlat sonra 5 gün vitamin ver ayrıca senin kullandığın deep fix multisol bi işe yaramaz eczaneden supravit multi vitamin al suluğuna 1 çay kaşığı koy

Peki dediklerinizi yapabilirim Gökhan Bey ama problemi nedir acaba kusumun. Baytril isimli ilac nedir ?

Peki dediklerinizi yapabilirim Gökhan Bey ama problemi nedir acaba kusumun. Baytril isimli ilac nedir ?

şuan Baytril hakkında araştırma yaptımda en yakın veteriner hekimine götürmelisin eğer kendin vermeye kalkarsan tozunu ayarlamayamazsan kısır olmaya kadar. gidiyormuş.kuşlarda çok mecburi kalmadıkça kullanılmamalı.

şuan Baytril hakkında araştırma yaptımda en yakın veteriner hekimine götürmelisin eğer kendin vermeye kalkarsan tozunu ayarlamayamazsan kısır olmaya kadar gidiyormuş.

Evet Murat Bey bende biraz arastirdim ve tehlikeli gibi geldi banada. Malesef veteriner konusunda sıkıntı yasiyorum bursada

eviniz bursanın neresinde

Bursa merkezdeyim ama muhabbet kuslarindan anlayan bir veteriner olduktan sonra problem degil goturebilirim kusumu.

Geri