petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum 1 yurmurtayı dısarıya atmıs

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Salih ÇİÇEK tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. Salih ÇİÇEK

Merhaba arkadaslar bugun yuvalıga baktıgımda 7 tane yumurta vardı ve şimdi baktım 6 tane yuvalıkta var 1 tane kafes tabanında var sizce napmalıyım yardım eder misiniz yerine koyayım mı tekrar ?

2. kartall82

kartall82 Guest

beklemeden yumurtayi yuvaya koyarsaniz sıkıntı olmaz benim baba da arada yuvaya girerken arada yumurtayi folluktan dusurdu bende hemen folluga koydum sıkıntı olmadi ben yumurtayi tanımak amaçli cd kalemi ile isaretledim zamanında çıkmazsa almak icin

3. tarçın ve şaşkın

boştur belki o yüzden atmış olabilir siz bi alıp ıçerisine bakın eğer doluysa geri yerine koyun derim ben ama inşallah kırılmamıştır

Sayfayı Paylaş