petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum 7 aylık eğitmek için geç mi kalındı?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Onur ARDALI tarafından 6 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba arkadaşlar.Kuşu yaklaşık 1 aylıkken aldım.3 4 aylıkken falan elime alıştırmıştım elimden yem yiyordu elimi uzattığım zaman ustune cıkıyordu fakat uzaktan çağırınca gelmiyordu.Öğrenci olduğum için birkaç kez otobüsle kuşla birlikte seyahat yapmak zorunda kaldım.Bir iki kez de arkadaşıma bırakmak zorunda kaldım.Ondan sonra kuş benden soğudu artık elime falan gelmiyor elimden yem de yemiyor.Ama neşesi yerinde kafesinde ordan oraya koşturuyor sürekli ötüyor.Ona yaklaşıp konuştuğum zaman beni dinliyor bazen kendini ağzıma yaklaştırıyor o da ağzını açıyor.Acaba ben bu kuşu tekrar elime alıştırabilir miyim yoksa geç mi kaldım?Eğitimli bir kuşum olsun istiyorum konuşmayı öğrensin ben çağırdığımda elime gelsin benimle yemek yesin.Eğer hala eğitebilirsem nasıl eğitebilirim neler yapmam gerek bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

2. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    Yardımcı olabilecek biri var mı acaba?

3. Numan Küçük

Önceden alistirmissan alisir tekrar sıkıntı olmaz ama biraz özveri, gayret ve sabır lazım

4. Onur ARDALI

Onur ARDALI New Member

Beğenileri:
    0
    Ya çok kaçıyor benden elimi bile yaklaştıramıyorum dün bayagı konustum onunla parmagımdan birkaç yem yedi ama zorla yedi bugün de hiç gelmiyor elimden yem de yemiyor elim hafif kımıldasa hemen başka yere kaçıyor elimden korkmaması için ne yapabilirim

Sayfayı Paylaş