petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum acayıp bi ishal olmus yardım lütfen

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve bettikler tarafından 3 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    kuşlarım cok fena ishal olmuş ne yapabilirim hayvan kabarıyor tünegin üzerinde gun boyu hareketsız duruyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:00 --

nette birisi aspirin vermiş düzelmiş ne dersiniz zararı olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

-----------------

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:10 --

------------------

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

----------------

2. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
  3. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    hocam senın konunun linki varmı

4. bettikler

bettikler Member

Beğenileri:
    0
    aspirin versek nasıl olur

5. Ömer Macit

Ömer Macit Active Member

Beğenileri:
    1
    veterinere gidin öncelikle mutlaka vitaform alın kusları götürmen gerekmiyor kahve falan gecirmez aspirin ve vb insan ilaçları insana göre dozlarda üretilirier kusu öldürebilir vitaform almalısınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

naptınız kusun durumu nasıl ?

6. Boncuk

Boncuk New Member

Beğenileri:
    0
    beyler size tek tavsiyem yulaf.seyrantepe hatırlıyormusun benim konumu bende ishalden yakınıyordum.ne yaptım ettim geçiremedim diyordum.sen dedin kuş kömürü al.ben petshopa gitmiştim kömür değilde yulaf almıştım.yulaf iyi geldi gerçekten.o günden beri kafesinde yulaf bulunduruyorum.Allah'a şükür kuşa iyi geldi.Verdiğim gün düzelmişti.ben faydasını gördüm belki sizde görürsünüz.ilaç bile kullanmaya gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

bu arada ballı krakderde ishal yapar.çıkar bence.Ayrıyetten ishal kuşada birşey verilmez zaten.mama kraker meyve sebze falan

Sayfayı Paylaş