Karadeniz Pet

kuşum acayıp bi ishal olmus yardım lütfen

bettikler

Meraklı Üye
kuşlarım cok fena ishal olmuş ne yapabilirim hayvan kabarıyor tünegin üzerinde gun boyu hareketsız duruyor

qm3AITE.jpg

xE0Mdir.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:03 -->-> Daha önceki mesaj 21:00 --

nette birisi aspirin vermiş düzelmiş ne dersiniz zararı olurmu

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:10 -->-> Daha önceki mesaj 21:03 --

-----------------

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:18 -->-> Daha önceki mesaj 21:10 --

------------------

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:22 -->-> Daha önceki mesaj 21:18 --

----------------

hocam senın konunun linki varmı

aspirin versek nasıl olur

veterinere gidin öncelikle mutlaka vitaform alın kusları götürmen gerekmiyor kahve falan gecirmez aspirin ve vb insan ilaçları insana göre dozlarda üretilirier kusu öldürebilir vitaform almalısınız

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:43 -->-> Daha önceki mesaj 21:49 --

aspirin versek nasıl olur

naptınız kusun durumu nasıl ?

beyler size tek tavsiyem yulaf.seyrantepe hatırlıyormusun benim konumu bende ishalden yakınıyordum.ne yaptım ettim geçiremedim diyordum.sen dedin kuş kömürü al.ben petshopa gitmiştim kömür değilde yulaf almıştım.yulaf iyi geldi gerçekten.o günden beri kafesinde yulaf bulunduruyorum.Allah'a şükür kuşa iyi geldi.Verdiğim gün düzelmişti.ben faydasını gördüm belki sizde görürsünüz.ilaç bile kullanmaya gerek yok

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:53 -->-> Daha önceki mesaj 00:52 --

bu arada ballı krakderde ishal yapar.çıkar bence.Ayrıyetten ishal kuşada birşey verilmez zaten.mama kraker meyve sebze falan

Geri