Karadeniz Pet

Kuşum ağzından yem çıkarıyor yardım!!

• Konbuyu başlatan Alperen1234
  • Başlangıç tarihi
A

Alperen1234

Guest
Arkadaşlar foruma yeni üye oldum çalıştığım için pek çarşıyada çıkamıyorum ama en kısa zamanda bilgi almak için çarşıya çıkıp soracağım sorunumun çözümünü bulabilirim diye konu açmakta fayda olabilir diye düşünüyorum yanlış yere konu açtıysam özür dilerim. Kuşumu hediye olarak aldığım için ve pek bilgim yok detaylarını söyleyemeyeceğim erkek mavi kuşum ve kafası yeni yeni beyaz tüyler gelmeye başladı gagasının üstüde koyu mavi olmaya başladı kendiside ilk geldiğinde yemliğin kenarından kafesten dışarıya çıkıyordu şuan çıkamıyorum yaşını bilmiyorum yani yeni yeni konuşmaya çalışıyor özellikle bu hafta içerisinde nerdeyse tam olarak cici kuş demeye başladı. evimiz çiftlik gibi olduğundan serçeler sürekli evin önündeki ağaçta oluyor onlar gibi ötüyor çok cana yakın hiç bir problemi yok fakat konuşmaya çalıştığında parmağıma falan vurmaya başladığında ağzından 1 2 tane yem çıkıyor çok fazla değil sadece 1 , 2 max 3 tane ve ağzında oynuyor sanki onunla , (Sadece parmağımla oynarken ağzından yem çıkıyor) başka dururken ucarken böyle bi sorun yok acaba hasta olabilirmi veya bu doğalmı onu öğrenmek istiyorum lütfen yardımcı olun.

eş almalısın çiftleşmek istiyor gibi görünüyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:10 -->-> Daha önceki mesaj 18:09 --

resimde yüklermisin lütfen

http://i.hizliresim.com/ZApBLG.jpg , buyrun fotoğrafı bide eş almassam bu sorun büyüyebilirmi yani sık kusmaya falan başlayabilirmi sağlığına bi zararı varmıdır bunun çünki hediye eden kişi eş alırsam bizden soğuyabileceğini söyledi de..

Kur yapıyor , eş almak istersen onun için iyi olur sana kalmış. Tek beslemek istersen gene sana kalmış :)

Ya diğer konulardan gördüm gittikce kusmaları çoğalan falan var bu durumun ona zararı olmaz demi cana yakın bi kuş olmasını istiyoruz ama sağlığı için bi sorun oluyorsa böyle kusması elbette alırım sakıncası yok ama dediğim gibi eşi olunca evdekilerle pek ilgilenmemesi normal gibi gözüküyor sizce almalıyım böyle kusması sorun olabilirmi acaba?

Geri