petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum ağzından yem çıkartıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve fet27 tarafından 7 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. fet27
    Gizli

fet27 Guest

Merhabalar kolay gelsin herkese sarı albino muh.kuşum ağzından yem çıkartıyor sürekli olarak bugün çok takip ettim ne yapmam gerekiyor kafesin içinde kumda var suyuna vitaminde koydum 1 gün oluyor ne yapmam gerekiyor yem ve su içmesinde bir sıkıntı yok görünürde kafesde tekde değil erkekde var ama erkekde bu sorun yok.teşekkür ederim şimdiden.

2. Ayberk Köse
    Gizli

Benim kuşda sert olanları atıyor arada mısır felan çıkıyor onları atıyor

3. loli poya

loli poya New Member

Beğenileri:
    0
    Kuşunuz kusuyor sanırım.Üç çeşit kusma var.

1-Eşine kur yapıyor olabilir.
    2-Sindirim problemi yaşıyor olabilir.
    3-Ya da uçtuktan sonra kendini hafifletmek,daha rahat uçabilmek için kusuyor olabilir.

Durgun,kafes zemininde ise ve eskisi kadar hareketli değilse kuşunuz hastadır.

4. fet27
    Gizli

fet27 Guest

Malesef sabah ölmüşdü kuşum bakalım erkek olanın bu 2. eşini kaybetmesi adı boncukdu artık adını katil koydum maşallah yanına gelen dişi ölüyor ve bu çek.muha.kuşu dişilerin ölümünde erkeğin bir katkısı olabilirmi peki ilk eşi gagasında mantar vardı öldü bu yediği yemleri çıkartarak öldü erkekdemi bir sıkıntı var acaba. (ölen kuş sarı albino dişi) (erkek olanda çek.muh.)

#4 fet27, 7 Ekim 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ekim 2014

Sayfayı Paylaş