Karadeniz Pet

Kuşum ağzından yem çıkartıyor

• Konbuyu başlatan fet27
  • Başlangıç tarihi
F

fet27

Guest
Merhabalar kolay gelsin herkese sarı albino muh.kuşum ağzından yem çıkartıyor sürekli olarak bugün çok takip ettim ne yapmam gerekiyor kafesin içinde kumda var suyuna vitaminde koydum 1 gün oluyor ne yapmam gerekiyor yem ve su içmesinde bir sıkıntı yok görünürde kafesde tekde değil erkekde var ama erkekde bu sorun yok.teşekkür ederim şimdiden.

Benim kuşda sert olanları atıyor arada mısır felan çıkıyor onları atıyor

Merhabalar kolay gelsin herkese sarı albino muh.kuşum ağzından yem çıkartıyor sürekli olarak bugün çok takip ettim ne yapmam gerekiyor kafesin içinde kumda var suyuna vitaminde koydum 1 gün oluyor ne yapmam gerekiyor yem ve su içmesinde bir sıkıntı yok görünürde kafesde tekde değil erkekde var ama erkekde bu sorun yok.teşekkür ederim şimdiden.

Kuşunuz kusuyor sanırım.Üç çeşit kusma var.

1-Eşine kur yapıyor olabilir.
2-Sindirim problemi yaşıyor olabilir.
3-Ya da uçtuktan sonra kendini hafifletmek,daha rahat uçabilmek için kusuyor olabilir.

Durgun,kafes zemininde ise ve eskisi kadar hareketli değilse kuşunuz hastadır.

Malesef sabah ölmüşdü kuşum bakalım erkek olanın bu 2. eşini kaybetmesi adı boncukdu artık adını katil koydum maşallah yanına gelen dişi ölüyor ve bu çek.muha.kuşu dişilerin ölümünde erkeğin bir katkısı olabilirmi peki ilk eşi gagasında mantar vardı öldü bu yediği yemleri çıkartarak öldü erkekdemi bir sıkıntı var acaba. (ölen kuş sarı albino dişi) (erkek olanda çek.muh.)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri