petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum ağzını açıp kapıyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Omer Ozdemir tarafından 1 Temmuz 2016 başlatılmıştır.

1. Omer Ozdemir

Omer Ozdemir New Member

Beğenileri:
    0
    merhabalar benim kusum surekli agzini acip kapiyor bu aralar cok halsiz ölü gibi yatıyor surekli kendini kaşıyor ve ayagini temizliyor ve agzini acip kapayinca sallaniyor ne yapmam lazim kusumu cok seviyorum ama onun bu hali beni uzuyor

Ekli Dosyalar:

2. PADISAH

PADISAH Active Member

Beğenileri:
    27
    Ağzını açıp kapaması vee kanatlarını açması genelde sıcaklardan dolayı serinlemek amaçlı yaparlar

3. Omer Ozdemir

Omer Ozdemir New Member

Beğenileri:
    0
    kışında bi kez boyle yapmisti burnuna kendi tuyu kacmis tuyu kactigi icin yeterli nefes alamiyordu galiba..tuyu burnundan alinca duzelmisti. simdi kusu yikadim serinlesin diye ama hala agzini acip kapamaya devam ediyor

#3 Omer Ozdemir, 1 Temmuz 2016
    Son düzenleme: 1 Temmuz 2016
  4. PADISAH

PADISAH Active Member

Beğenileri:
    27
    Çok korkulcak bi şeyi yok gibi sıcaktan diye düşünüyorum yinede başkalarına sorabilirsin emin olmak için pek bilgili sayılmam :)

Sayfayı Paylaş