petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kusum alisamadi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve guneycokan tarafından 6 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Slm arkadaslar oncelikle herkesin bayrami kutlu olsun
    Ben kumu alali 15 gun oldu kusum halen daha bana alisamadi
    Elime gelmiyor(2 sn duruyor kaciyor)
    Ötmuyor (isine gelirse)
    Ama sabahlari ayni saatte uyaniyor otuyor kafeste bi otarafa bi butarafa dolaniyor disari cikmak istiyor kapagi acinca hemn kapagina geliyor 1 2 saniye etrafa bakip cikiyor bana alismasi icin neler yapmam lazim

2. Deniz ECE

Deniz ECE New Member

Beğenileri:
    0
    Forumda bir cok teknik var ben bana alismasi icin elimden yem verdim surekli parmagimi onune dogru uzattim siz ilgilenirseniz elbet alisacaktir

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. guneycokan

guneycokan New Member

Beğenileri:
    0
    Valla onla ilgilendigim kadar baska biseyle ilgilensem cok seyi basarirdim elimden yem yiyor sonrasinda unutuyor sanki hafiza sorunu var gibi :)

4. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Benimkide sizinki gibi elimden yem yiyor ele geliyor o an sonraki gün elimden korkuyor 1 aydır tekrarliyorum yarari yok bugün yine yemligini çıkardım elimden yedircem gelmezse pes etcem artık kendi halinde takilsin :D

5. Deniz ECE

Deniz ECE New Member

Beğenileri:
    0
    En son care avuclarinizi kafes gibi yapip elinizde tutacaksiniz isirabildigi kadar isiracak biraz dayanacaksiniz sonra isirinca eline hicbisey gecmedigini ve sizin tehlikesiz oldugunu anlayacak ama avucunuzda sıkıstirmayin iki elinizi kullanip kafes seklinde yapmaya calisin

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. Fuat E. GÜL
    Gizli

çok fazla hareket etme ve onu korkutacak şeyler yapma kuşu kafese koyarken avucuna alma parmağında götür o girer . böyle böyle alışır , ben daha dün alıştırdım elime geliyo ve boynuma kadar çıkıyo :) , hızlı hareketlerde bulunma parmağını gasgasına deydir yavaşca o parmağına çıkar :) böyle böyle alıştır

7. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Siz nasıl alistirdiniz kendinize bu yontemle mi?

Sayfayı Paylaş