Karadeniz Pet

Kusum alisamadi

guneycokan

Yeni Üye
Slm arkadaslar oncelikle herkesin bayrami kutlu olsun
Ben kumu alali 15 gun oldu kusum halen daha bana alisamadi
Elime gelmiyor(2 sn duruyor kaciyor)
Ötmuyor (isine gelirse)
Ama sabahlari ayni saatte uyaniyor otuyor kafeste bi otarafa bi butarafa dolaniyor disari cikmak istiyor kapagi acinca hemn kapagina geliyor 1 2 saniye etrafa bakip cikiyor bana alismasi icin neler yapmam lazim
edf8cf667ac9e6c25132738c6a6faad0.jpg

Forumda bir cok teknik var ben bana alismasi icin elimden yem verdim surekli parmagimi onune dogru uzattim siz ilgilenirseniz elbet alisacaktir

LG-D802TR cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Valla onla ilgilendigim kadar baska biseyle ilgilensem cok seyi basarirdim elimden yem yiyor sonrasinda unutuyor sanki hafiza sorunu var gibi :)

Benimkide sizinki gibi elimden yem yiyor ele geliyor o an sonraki gün elimden korkuyor 1 aydır tekrarliyorum yarari yok bugün yine yemligini çıkardım elimden yedircem gelmezse pes etcem artık kendi halinde takilsin :D

En son care avuclarinizi kafes gibi yapip elinizde tutacaksiniz isirabildigi kadar isiracak biraz dayanacaksiniz sonra isirinca eline hicbisey gecmedigini ve sizin tehlikesiz oldugunu anlayacak ama avucunuzda sıkıstirmayin iki elinizi kullanip kafes seklinde yapmaya calisin

çok fazla hareket etme ve onu korkutacak şeyler yapma kuşu kafese koyarken avucuna alma parmağında götür o girer . böyle böyle alışır , ben daha dün alıştırdım elime geliyo ve boynuma kadar çıkıyo :) , hızlı hareketlerde bulunma parmağını gasgasına deydir yavaşca o parmağına çıkar :) böyle böyle alıştır

En son care avuclarinizi kafes gibi yapip elinizde tutacaksiniz isirabildigi kadar isiracak biraz dayanacaksiniz sonra isirinca eline hicbisey gecmedigini ve sizin tehlikesiz oldugunu anlayacak ama avucunuzda sıkıstirmayin iki elinizi kullanip kafes seklinde yapmaya calisin

Siz nasıl alistirdiniz kendinize bu yontemle mi?