Karadeniz Pet

kuşum artık eskisi gibi değil

• Konbuyu başlatan yunus444
  • Başlangıç tarihi
Y

yunus444

Guest
http://dahada kötüye gidiyoreskiden kuşum çok canlıydı onu saldıkmı bir daha içeriye koymak imkansızdı çok neşeliydi cici kuş falan her şey diyordu sürekli öterdi hep bize gelirdi ben ona hep aynı yemden alırdım sonra bir değişiklik yapayım dedim farklı kapalı yem aldım sonraa bu yemi hiç yemedi çok az yedi yediklerinide kusmaya başladı ama yem kusmuyor su kusuyor şimdi artık kusmuyor ama hiç konuşmuyor ötmüyor sürekli kabarık ama kafesin dibinde değil hep basmakta haa birde sürekli hapşuruyor ve ağazından su fışratıyor acaba o yemlerimi atmaya çalşıyor bimiyorum her zmanki ki yeminden aldım onu yiyyor ama eskisi gibi değil pisliğide çok değişti yeşilimsi bir pilik acaba hazımsızlık yüzündenmıdır pisliğin resmini aşağı atacam mesela şu an bile kafasını arkaya koymuş uyuyor bir tek sabahları bir bu sabah dısarı çıkmam istedi oda dısrda uyudu uçmasında sorun yok gayet güzel bazen de kafasını aşağıya eğip karnına bakıyor nedendir acaaba onu kaybetmek istemiyorum çünkü bu ölürse annem almama bir daha asla izin vermez zor izin aldım bunu alırken çok seviyorum kuşları nolur bana yardımcı olun soğuk algınlığı ilacımı versem ki ?
w2fn1.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:59 -->-> Daha önceki mesaj 17:56 --

güncel ++++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:04 -->-> Daha önceki mesaj 17:59 --

güncel +++++

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:18 -->-> Daha önceki mesaj 18:04 --

güncel++++++4

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:25 -->-> Daha önceki mesaj 18:18 --

w2gp3.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:27 -->-> Daha önceki mesaj 18:25 --

yaa hadi cevap verin artıkk

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:34 -->-> Daha önceki mesaj 18:27 --

güncellllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:34 --

artık bir cevapppp

Moderatör tarafında düzenlendi:
Hocam kuş fena hasta soğukda veya ceryanda kaldımı? Acilen antibiyotik lazım kuşa,

Sony Xperia P cihazımdan gönderildi.

Vitaform var olurmu olursa ölçeği nasıl ben reçetesini kaybettim

bir suluğa bir pirinç tanesi kadar ekleyebilirsin 5 gün bu şekilde devam et
iyileşse bile vitaformda'antibiyotiktir

Vita astım yani soğuk ağırlığıyla karistirayimmi

Gecmis olsun

GT-I8150 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

bence ilaçlarını suyuna damlatmakla yetinme sabah ve akşam 1er damla ğzına damlat çok hasta olmuş. antibiyotik almalısın

ama o o anlıktı şu an dışarı çıkmak istiyor mesela

Geri