petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum aşırı hiperaktif

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fırat TORUN tarafından 2 Mart 2014 başlatılmıştır.

1. Fırat TORUN

Fırat TORUN New Member

Beğenileri:
    0
    Kuş almadan önce alırken dikkat edilmesi gereken özelliklere baktım. Ordan oraya koşuşturan tüyleri düzgün olan bir kuş alınması gerektiğini öğrendim ve kuşlar arasındaki en aktif kuşu seçtim. Ancak deyme gitsin kuş yerinde durmuyor arkadaşlar. Telleri ısırıyor,dışarı çıkmaya çalışıyor ve bu yemliğin arasındaki boşluktan geçip duruyor. Bana göre hava hoş ama bunun sonu hayırlımıdır bilmiyorum. Siz ne dersiniz ?

2. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
  3. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
    aynı kuş bendede vardı 2 gün önce şimdi kafesine alıştı 3-4 güne kafese alışır kardeş :)

4. Necati ÜNAL

Hiç elleme kuşa yeni aldıysan 1 hafta kafesinde dursun sonra onunla konuşmaya başla (kısık sesle) sonra onu 1 gece aç bırak sabah elinden yem uzat başlarda korkacaktır . Korkarsa elini çek . Yine aç kalsın 4-5 saat sonra elini tekrar uzat bu sefer yiyecektir (tedirgin şekilde) bu şekilde kendine alıştır . Sakın avuçlayıp sevme ! O kuş güzel bir kuşa benziyor aktif oldugunda göre sana da çok güzel alışacaktır.

5. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Kadir Bey, kafesinizdeki ağaçtan tüneği nasıl sabitlediniz?

6. Fırat TORUN

Fırat TORUN New Member

Beğenileri:
    0
    Yav kafese soktum şimdi dışardaydı ordan oraya koşturuyor abi bi yerini yaralayacak diye korkuyorum napsam bu yemlikleri ?

7. Kadir SEZGİN

Altın Üye

Beğenileri:
    1
    tüneğin iki ucunu kafes teli içine girecek şekilde oydum sonra takınca tam oturuyor zaten. yalnız iyi ölçmek lazım.

Sayfayı Paylaş

Kullanıcılar bu sayfayı, aşağıdaki kelimeleri arayarak buldu :

1. muhabbet kusunu hiperaktif edilir