petshop
petshop
  1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum astım mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve deres tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. deres
    Gizli

deres Guest

Geçen gün muhabbet kuşumda bir şey farkettim.Akşam 11 -12 civarında inlemeyle ötme karışımı sesler çıkarıyordu.Annem bunu daha önceleride yaptığını söyledi.Ve bu bir haftadır çok az öttü ya da ötmedi.Bir de kuşum çok kaşınıyor habire ayağıyla kafasını kaşıyor , kanatlarının altını kaşıyor.Bundan 1 ay önce sabaha karşı yerde gözleri yarı açık hareketsiz oturuyordu.Sonra hava alması için pencereyi açtığımda biraz daha iyi oldu.Sonra eski haline döndü.Sizce astım olabilir mi ?

2. sinan çakır
    Gizli

o sesi hiç durmadanmı yapıyor yoksa ara aramı ?

3. deres
    Gizli

deres Guest

Hayır sadece geçen gece duydum.Yani her zaman çıkarmıyor bu sesi

4. sinan çakır
    Gizli

peki şu anki tepkileri nasıl durgun falan :/

5. deres
    Gizli

deres Guest

Pek durgun değil.Az önce kuş sesi açtım biraz çoştu sonra kandırdığımızı anladı galiba.Ve bugün kuşçuya gittik.Deep oxi fix adlı ilacı önerdi.Biz de suyuna 3-4 damla kattık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Flood yaptığım için özür dilerim.Ama şimdi farkettim.Kulağımı iyice yaklaştırdığımda nefes alırken cıık cıık diye sesler duyuyorum.

Sayfayı Paylaş