Kuşum astım mı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve deres tarafından 30 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. deres

deres Guest

Geçen gün muhabbet kuşumda bir şey farkettim.Akşam 11 -12 civarında inlemeyle ötme karışımı sesler çıkarıyordu.Annem bunu daha önceleride yaptığını söyledi.Ve bu bir haftadır çok az öttü ya da ötmedi.Bir de kuşum çok kaşınıyor habire ayağıyla kafasını kaşıyor , kanatlarının altını kaşıyor.Bundan 1 ay önce sabaha karşı yerde gözleri yarı açık hareketsiz oturuyordu.Sonra hava alması için pencereyi açtığımda biraz daha iyi oldu.Sonra eski haline döndü.Sizce astım olabilir mi ?

2. sinan çakır

o sesi hiç durmadanmı yapıyor yoksa ara aramı ?

3. deres

deres Guest

Hayır sadece geçen gece duydum.Yani her zaman çıkarmıyor bu sesi

4. sinan çakır

peki şu anki tepkileri nasıl durgun falan :/

5. deres

deres Guest

Pek durgun değil.Az önce kuş sesi açtım biraz çoştu sonra kandırdığımızı anladı galiba.Ve bugün kuşçuya gittik.Deep oxi fix adlı ilacı önerdi.Biz de suyuna 3-4 damla kattık.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 14:25 -->-> Daha önceki mesaj 22:29 --

Flood yaptığım için özür dilerim.Ama şimdi farkettim.Kulağımı iyice yaklaştırdığımda nefes alırken cıık cıık diye sesler duyuyorum.

Sayfayı Paylaş