petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum astım olabilir mi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Sağlığı,Hastalıkları ve Tedavi' forumundadır ve Bergusi tarafından 5 Ağustos 2016 başlatılmıştır.

1. Bergusi

Bergusi Active Member

Beğenileri:
    29
    Merhaba arkadaşlar..

Kuşum kafesteyken değilde kafesten her çıkardığımda ağzını açıp kapatıyor ve sürekli kafese yöneliyor kafese girmeye çalışıyor çok sağlıklı gözüküyor ama bir de sürekli kuyruk sallıyor bunların nedeni ne olabilir?

Kuşum 8 veya 9 aylık kanadını bana getirilmeden kesmişler tüy değişimine de giriyor eski tüyleri döküyor yenileri çıkıyor yavaş yavaş şimdiden çok teşekkür ederim..

2. Rassien

Rassien Well-Known Member

Beğenileri:
    30
    Sıcaklardan dolayı bunalan kuşlarda aynısını yapar hatta tüylerini yapıştırırlar küçücük kalırlar. Ağzını açarken kuyruğunu sallarken falan foto atarsan daha net bir şeyler söyleyebilirim.

3. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    725
    Aşırı sıcak havalar bunaltıyor kuşları kendince kendisine gelmeye çalışıyor hayvan. Banyo imkanı tanıyın banyosunu içme suyundan ve içine elma sirkesi damlatarak verin. Tüy dönemindeken yulaf içi verirseniz ve suyunda 3 günde bir vitamin kullanırsanız bu evreyi daha sağlıklı ve rahat geçirir

Bergusi bunu beğendi.
  4. enesabdulkadiroglu

Beğenileri:
    0
    astım teşhisi koymak için hırıltıda çıkarması gerekiyor.eğer hırıltı yoksa merak etme. efecanda odanın içinde şöyle bi dönsün nefes nefese kalıyor.oda 8.ayına girecek haziranda.ben onu 15 günlk aldım ve bebekliğinden beri böyle ,soluk alırkende vücudu inip kalkıyor bende bunu kafama takmış durumdayım. bir arkadaş bebek olduğu için böyle dedi bende şimdi büyüsünde adam olsun diye bekliyorum. umarım geçerde sende rahatlarsın. sevgilerimle...

#4 enesabdulkadiroglu, 7 Ağustos 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ağustos 2016
  5. Bergusi

Bergusi Active Member

Beğenileri:
    29
    Çok üzüldüm İnşaAllah yakın zamanda iyileşir :(

#5 Bergusi, 7 Ağustos 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 7 Ağustos 2016

Sayfayı Paylaş