petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kusum avcuma giriyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Erdem AYGÜL tarafından 17 Haziran 2014 başlatılmıştır.

1. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    kusların avuclanmakdan hoslanmadıklarını bılıyorum ama benim kusum parmagımla oynarken agzından yem cıkartıyo sonra avcumun icine girmesi sasırttı beni. avcumdan kacmıyo hic bi sekılde hatta kendısı gırıyo. acaba disi mi istiyo? ama kendisi daha kucuk.[​IMG] [​IMG]

#1 Erdem AYGÜL, 17 Haziran 2014
    Son düzenleme: 17 Haziran 2014
  2. fatih4234
    Gizli

fatih4234 Guest

Benim de kuşun öyleydi hatta mause bile tutturmuyodu ama 3 hafta sonra öldü işallah onunla alakası yoktur.

3. Erdem AYGÜL

Beğenileri:
    23
    Basiniz sagolsun. Ben pek hastalik belirtisi goremedim canavar gibi masallah

4. monqan43
    Gizli

monqan43 Guest

aynı durumdayız pcde pes atarken bi elim E tuşunda diğer elim X tuşunda oluyor hemen avcumun içine başını sıkıştırıyor çıkardıgımda ise gözleri kapalıydı uyuyormuş meğersem 8-9 defa yaptı bunu :D

5. BURAKBASKAN

BURAKBASKAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    2
    Avuca girmesinin hastalıkla alakalı olduğunu düşünmüyorum.
    Yavrulukdaki anne sıcaklığı ve bebeklikle alakası vardır diye düşünüyorum.
    kısaca güvenini kazanmışsınız.
    kuş size güveniyor. Buda şahsen güzel bir şey

#5 BURAKBASKAN, 19 Haziran 2014
    Son düzenleme: 19 Haziran 2014
  6. Ahmet Can Sari
    Gizli

Bence çok güzel bir şey allah herkeze nasip etsin :)

7. emrah8
    Gizli

emrah8 Guest

Güvende hissettiği için yapıyordur bence.daha çok ufak kuşlarda olur diye düşünüyorum.

Sayfayı Paylaş