Karadeniz Pet

Kusum ayak altinda kaldi

• Konbuyu başlatan asiyamusali
  • Başlangıç tarihi
A

asiyamusali

Guest
Arkadaslar dun kusum yerde geziyordu babam gormedi ayagnin altinda kalmis dunden beri sessiz hic sesi cimiyo cici kus diyordu simdi hic bi sey soylemiyor ama yem yiyor..ezilmismidir?napiyim?kac gune duzelir?nazar deyei kuss :(

tüyleri kabardımı tüyleri bozulma varmı sürekli düşünüyormu

Evet tuylerni kabartiyor uyuyor hic disari cikmak istemiyor ama hep benle oynardi simdi elimi isiriyor

hayvan iç kanamada geçiriyor olabilir iskeletide zedelenmiş olabilir 1 hafta içinde yüreği tükenip ölecektir eğer sağlam basmışsa baban

Adam gibi bakamayacaksanız almayın şu hayvanları !!

Evet yem yiyor suda iciyor

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:29 -->-> Daha önceki mesaj 19:28 --

Ole bilirmi?napiyim soyleyin..ben istermiyim oyle olsun ya

organlarından biri berelenmiş inşallah yenerde iyileşir yenemezse ölür bir haftaya kadar belli olur

x0rRYZ.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:38 -->-> Daha önceki mesaj 19:37 --

Bakin simdi cekdim..1 hafta icinde napiyim?

görünüş itibariyle sağlıklı görünüyor atlatır inşallah

maşallah kuşunuzda bir şey yok merak edecek sadece korkmuş bence tabiki yoksa bu kadar ayakda duramaz kırık olsaydı ama içdeki zedelenme yaklaşık 5 gunde belli olue sabredeceksiniz belli olur mama ve ilgi iyileşecektir kuşunuz!!!!!!

Ic kanama oldugunu nasil bilmek olur?nolursun yardimci olun cok korkuyorum

forumda beslenme alakalı mama tarifleri var oradan yararlanabilirsiniz

Elime aliyimmi?yoksa kafesde dursun?haraket yapsa kotumudur?

ic kanama olsaydi kus ucamazdi ucma degil ayaga kalkamazdi bende ic kanama gecirdim dalagim parcalandi. sorun yok eger kirik cikik varsa kalamar verin kemiklerin arasini doldurur.

Kendi kafesde geziyor disari cikartiyorum havuc verdim yiyor..cok korkuyorum dunden beri cok korkuyorum

yiyorsa sıkıntı olacağını sanmıyorum o zamanla kendini toparlayacaktır ümitvari olun derim

x3gOo4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 19:53 -->-> Daha önceki mesaj 19:52 --

Kendini kasiyor simdi..

Geri