Karadeniz Pet

Kuşum ayakta duramıyor

Buğrahan erkan

Yeni Üye
Iyi günler mubabbet kusu forum ailesi. Benim fransiz tüy hastaligi olan çok bağlı kaldığim ve sevdiğim bir kuşum var. Kuşum kafeste durur genellikle ele gelir konuşur biraz kendi kendine 3 4 ay önce tüyleri çikmişti uçabiliyordu sorun yoktu gene döküldü biraz ihmal ettim vitamin vermedim hala da veremedim tarihi grçmiş meyveli yem veriyorum suyunu değiştiriyorum bitmeden kafesini temizliyorum fakat son 2 3 haftadır belki daha uzun bir süredir ayakta duramamaya başladi biraz inceledim sol ayağinda bir sorun yok fakat sağ ayağında bacak kısminda eklem yerinde kirmizilik var biraz ileri geri şekilde iki bacağida kastiediğimda sağ bacak çok sert diğerine göre daha kalın sol bacaği yumuşacık sağlikli gozukuyor. Hiçbir veterinet kuşcu burda ilhilenmiyor oturdigum ortam müsait değil cahil insanlar ve kuşuma bir çozüm bulamadim. Onu çok seviyorum elimden geleni yaparım sağlıklı olması için video ve resimleride koyuyorum lütfen yardim edin birde kafesinde idrarinda kirmizi birsey buldum sert yeminin meyvesimi yoksa ondan mı çıkti bilmiyorum

Ekli dosyalar

• 20180813_141937.jpg
    20180813_141937.jpg
    1.2 MB · Görüntüleme: 24
  • 1534195995991430685830.jpg
    1534195995991430685830.jpg
    836 KB · Görüntüleme: 27
Dışksındaki kan mı değil mi inceleyen kansa önemli bir sorun olabilir. Sorunlu bacağa terramycn adlı kremle masaj yapın ve inceleyin gelişme olacak mı? Duruma göre veterinere gitmeniz gerekiyor.

Geri