Karadeniz Pet

Kuşum bacakları açıldı ...

• Konbuyu başlatan Hürkan YILMAZ
  • Başlangıç tarihi
H

Hürkan YILMAZ

Guest
Kuşum yavru ve 19 günlük bacakları yere değil yatay duruyor yani açık duruyo.Kuşcuya sordum annesi çok oturmuş dedi ve yapıcak bişi yok öldürün dedi.Ama ben ayaklarını karnına doğru getirip bağladım ayakları düzelirmi??.Öldürmektense bunu denemek istedim :( çok üzüldüm.

yahu öldürün diyen kim kızıyorum böle konulara Allah ın verdiği bir canı Allah alır yazıktır sakın öldürmeye felan kalkısma

yahu öldürün diyen kim kızıyorum böle konulara Allah ın verdiği bir canı Allah alır yazıktır sakın öldürmeye felan kalkısma

Aynen öle abi ben imkanı yok öldüremem ilk yavrum.Hem can taşıyo çok masum bakıyo :( . Bende ayaklarını normalde olması gerekn yere karnına doğru getirdim bağladım kalın bi iple belki düzelir kaynaşır ümidiyle inşallah düzeli :(

Onu söyleyen Kuşçu'nun göZüne koyayım acil şifalar

resim koysanız daha iyi anlarım galiba hastalığın adını unuttum ama eğer düşündüğüm o hastalıksa yataysa hemen acil veterinere götürün iyi bir veterinere akvet veterinerlerde vardır eğer hepsi ama hepsi öldürün diyorsa yapacak birşey yok demektir eğer birşey yapılmazsa kuş ömrü boyunca yerde kalır ve çubukta duramaz çok geçmiş olsun :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:23 --

ama bence öldürmeyin
mutlaka çaresi vardır :(

Hocam ayaklarının ikisi bir bağla ama arada mesafe kalsın 1 - 2 cm kadar normal kuşlar tünekte durdugu zaman ayak arasındaki mesafe ne kadarsa ona göre bağlayın bence.

Bunu diyen hangi kuşçuysa onun katline talibim. Kim bilir kaç defa böyle fetvalar verdi o densiz. Siz forumdaki tedavi yöntemlerini inceleyin olmasa da sizin de kuşun da canı sağolsun. Olur ya bakamazsınız ben bakarım. İçiniz rahat olsun. :)

Kus carpik bacakli olmuş ve yukarifa konu verilmiş. Makyaj sungerinin içinde ayaklarini geçirin normalde olması gerektiği gibi olsun duzelicektir daha çok küçük.

biraz geç olmuş ama şunu dene derim faydası olur.geçmiş olsun

RyoDB7.jpg

oQrVrX.jpg

Geri