petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum bacakları açıldı ...

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Hürkan YILMAZ tarafından 27 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. Hürkan YILMAZ

Kuşum yavru ve 19 günlük bacakları yere değil yatay duruyor yani açık duruyo.Kuşcuya sordum annesi çok oturmuş dedi ve yapıcak bişi yok öldürün dedi.Ama ben ayaklarını karnına doğru getirip bağladım ayakları düzelirmi??.Öldürmektense bunu denemek istedim :( çok üzüldüm.

2. CNK TC

CNK TC New Member

Beğenileri:
    4
    yahu öldürün diyen kim kızıyorum böle konulara Allah ın verdiği bir canı Allah alır yazıktır sakın öldürmeye felan kalkısma

3. Hürkan YILMAZ

Aynen öle abi ben imkanı yok öldüremem ilk yavrum.Hem can taşıyo çok masum bakıyo :( . Bende ayaklarını normalde olması gerekn yere karnına doğru getirdim bağladım kalın bi iple belki düzelir kaynaşır ümidiyle inşallah düzeli :(

4. Mehmet BORUCU

Onu söyleyen Kuşçu'nun göZüne koyayım acil şifalar

5. Eray Saygın

resim koysanız daha iyi anlarım galiba hastalığın adını unuttum ama eğer düşündüğüm o hastalıksa yataysa hemen acil veterinere götürün iyi bir veterinere akvet veterinerlerde vardır eğer hepsi ama hepsi öldürün diyorsa yapacak birşey yok demektir eğer birşey yapılmazsa kuş ömrü boyunca yerde kalır ve çubukta duramaz çok geçmiş olsun :/

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:23 -->-> Daha önceki mesaj 17:23 --

ama bence öldürmeyin
    mutlaka çaresi vardır :(

6. Oğuz ATEŞ

Oğuz ATEŞ New Member

Beğenileri:
    0
    Hocam ayaklarının ikisi bir bağla ama arada mesafe kalsın 1 - 2 cm kadar normal kuşlar tünekte durdugu zaman ayak arasındaki mesafe ne kadarsa ona göre bağlayın bence.

7. Kasaplanca

Resim koyarsanız çok daha aydınlanır konu.

8. Bedirhan KARAKOÇ

Beğenileri:
    1
  9. Belinay Aksoy

Belinay Aksoy New Member

Beğenileri:
    0
    Bunu diyen hangi kuşçuysa onun katline talibim. Kim bilir kaç defa böyle fetvalar verdi o densiz. Siz forumdaki tedavi yöntemlerini inceleyin olmasa da sizin de kuşun da canı sağolsun. Olur ya bakamazsınız ben bakarım. İçiniz rahat olsun. :)

10. tolga arslan

tolga arslan New Member

Beğenileri:
    0
    Kus carpik bacakli olmuş ve yukarifa konu verilmiş. Makyaj sungerinin içinde ayaklarini geçirin normalde olması gerektiği gibi olsun duzelicektir daha çok küçük.

11. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    biraz geç olmuş ama şunu dene derim faydası olur.geçmiş olsun

Sayfayı Paylaş