Karadeniz Pet

Kuşum balkondan kaçtı!

Fatihtrkmn

Yeni Üye
Kuşumu kaçacakmı diye denemek için balkona çıkardım,ilk başta tepki vermedi ama hareket ettiğim an fırladı,3 sokak boyunca peşinden koştum en sonunda yoruldu ve kuşumu yakaladımÇok korktum bir daha yakalayamayacağım diye.Diyeceğiniz bir şey var mı bu konuda?

Kuşumu kaçacakmı diye denemek için balkona çıkardım,ilk başta tepki vermedi ama hareket ettiğim an fırladı,3 sokak boyunca peşinden koştum en sonunda yoruldu ve kuşumu yakaladımÇok korktum bir daha yakalayamayacağım diye.Diyeceğiniz bir şey var mı bu konuda?
Denemeyin

Nasıl böyle bir delilik yaptınız, ya yakalayamasaydınız?

Muhabbet kuşları farklı tür oldukları için ve renklerinden dolayı karga ve martılar tarafından direk yeniyor. Lütfen kuşlarınıza dikkatli bakın. Ayrıca bulunsa bile psikolojisi bozulur. Ben kaybolan muhabbet kuşu buldum, dışarıda kalınca aç ve susuzken stres oluyorlar. Kendi tüylerini yola yola öldü... Artık oyuncak gibi değil de bir can gibi bakarsınız sanırım?

Muhabbet kuşları farklı tür oldukları için ve renklerinden dolayı karga ve martılar tarafından direk yeniyor. Lütfen kuşlarınıza dikkatli bakın. Ayrıca bulunsa bile psikolojisi bozulur. Ben kaybolan muhabbet kuşu buldum, dışarıda kalınca aç ve susuzken stres oluyorlar. Kendi tüylerini yola yola öldü... Artık oyuncak gibi değil de bir can gibi bakarsınız sanırım?
Hiç anlattığınız gibi olmamıştı,kuş bi kere kaçtıktan 15 dk sonra yakaladım,gayette güzel bir şekilde ötmeye devam etti,ayrıca bunlara oyuncak muameleside yapmıyoruz!.

15 dakikaya buldugunuz kusun psikolojsi bozulmaz,gunlerce disarida ac susuz kalan hayvanin bozulur. Hem iyi baksaniz kacmazdi degil mi?

Ya ben annem dışarı çıkıp girerken korkuyorum yere kadar tül var sineklik var sinekliği açtığı an tülün arkasına gider mi eder mi anneme çabuk ol diye söylenip duruyorum annemde bişey olmaz diyo sonra annemle tartışıyorum nasıl bişey olmaz şu sinekliği çabuk kapat :) misafir geldiğinde kesinlikle salamıyorum unutuyorlar sinekliği halbuki milka o taraftan korkuyor gitmiyor ama belli olmaz

Geri