Karadeniz Pet

kuşum ballı kraker yemiyor

ramazankara

Yeni Üye
selam arkadaşlar ilk sahip olduğum kuş ballı kraker delisiydi. o öldü bitane daha aldım fakat bu kuşum ballı kraker takılalı 3 hafta geçti hala yemedi yememesinin sağlık açısından bir sakıncası var mı nasıl alıştırabilirim yeme

bazi kuslar balli kraker veya vitaminli yemlerden yemeye bilir . benim kuslarimda oyle balli kraker veya vitaminli yem yani renkli yemlerden yemiyorlar bende vitamini suya karistiriyorum toz vitamin aldim boyle bi cozum bulabildim ben yani :)) sizede tavsiye ederim . bana soylenen bi sakincasi olmazmis bunu soylemek isterim :)

onemli degil . toz vitamin konusunda bana soylenen 1 gunden fazla durmamasina önem verilmesi imis .

Ballı kraker olarak satılan yemlerin kimyasal ile yapıştırıldığı ve sağlığa zararlı olduğu söylenir.

BANA DA ÇİNKO SOLİSYON VERDİ PETSHOP SUYUNA KARIŞTIRIYORUM BİR KAÇ DAMLA

Ballı kraker olarak satılan yemlerin kimyasal ile yapıştırıldığı ve sağlığa zararlı olduğu söylenir.
hakli olabilirsin bilmiyorum zaten bana kimse tavsiye etmedi balli krakeri sade yem veriyorum ve mamada yemiyorlar suanlik belki kusum yumurtlarsa o zaman yerler emin degilim

hakli olabilirsin bilmiyorum zaten bana kimse tavsiye etmedi balli krakeri sade yem veriyorum ve mamada yemiyorlar suanlik belki kusum yumurtlarsa o zaman yerler emin degilim

yememesinin bir önemi yok siz mamayı verin gerekirse ziyan olsun dışarıya atarsınız bir başka kuş yer size dua eder. Benim kuşta en başta mamanın yanına yanaşmadı mama kabını elimize aldık yiyor gibi yaptık vs. vs. bir sürü uğraştık 1-2 didikledi bıraktı 1-2 hafta böyle gitti şimdi gelin görün mamanın kokusunu alıyor başlıyor ötmeye, mama kabını kafese koyduğum zaman daha aslmadan elime çıkıyor çıldırıyor 35 40 kabın önünde yiyor sonra 5 dk tünekte duruyor tekrar geliyor yani siz devamlı verin o mutlaka yer

Ballı kraker satın aldıklarımız zaten kuşlarımz için sağlıklı değil yememekle kendisi için iyi yapıyor sizde vermekten vaz geçin veya kendiniz evde yaparak ikram edin

Geri