petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşum ballı kraker yemiyor

Konusu 'Muhabbet Kuşu Bakımı ve Beslenmesi' forumundadır ve ramazankara tarafından 8 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. ramazankara

Beğenileri:
    0
    selam arkadaşlar ilk sahip olduğum kuş ballı kraker delisiydi. o öldü bitane daha aldım fakat bu kuşum ballı kraker takılalı 3 hafta geçti hala yemedi yememesinin sağlık açısından bir sakıncası var mı nasıl alıştırabilirim yeme

2. mehmethelvaci

mehmethelvaci New Member

Beğenileri:
    0
    bazi kuslar balli kraker veya vitaminli yemlerden yemeye bilir . benim kuslarimda oyle balli kraker veya vitaminli yem yani renkli yemlerden yemiyorlar bende vitamini suya karistiriyorum toz vitamin aldim boyle bi cozum bulabildim ben yani :)) sizede tavsiye ederim . bana soylenen bi sakincasi olmazmis bunu soylemek isterim :)

3. ramazankara

Beğenileri:
    0
  4. mehmethelvaci

mehmethelvaci New Member

Beğenileri:
    0
    onemli degil . toz vitamin konusunda bana soylenen 1 gunden fazla durmamasina önem verilmesi imis .

5. Kamen

Kamen Active Member

Beğenileri:
    243
    Ballı kraker olarak satılan yemlerin kimyasal ile yapıştırıldığı ve sağlığa zararlı olduğu söylenir.

6. ramazankara

Beğenileri:
    0
    BANA DA ÇİNKO SOLİSYON VERDİ PETSHOP SUYUNA KARIŞTIRIYORUM BİR KAÇ DAMLA

7. mehmethelvaci

mehmethelvaci New Member

Beğenileri:
    0
    hakli olabilirsin bilmiyorum zaten bana kimse tavsiye etmedi balli krakeri sade yem veriyorum ve mamada yemiyorlar suanlik belki kusum yumurtlarsa o zaman yerler emin degilim

8. Yavuz OYMAK

Yavuz OYMAK Active Member

Beğenileri:
    104
    yememesinin bir önemi yok siz mamayı verin gerekirse ziyan olsun dışarıya atarsınız bir başka kuş yer size dua eder. Benim kuşta en başta mamanın yanına yanaşmadı mama kabını elimize aldık yiyor gibi yaptık vs. vs. bir sürü uğraştık 1-2 didikledi bıraktı 1-2 hafta böyle gitti şimdi gelin görün mamanın kokusunu alıyor başlıyor ötmeye, mama kabını kafese koyduğum zaman daha aslmadan elime çıkıyor çıldırıyor 35 40 kabın önünde yiyor sonra 5 dk tünekte duruyor tekrar geliyor yani siz devamlı verin o mutlaka yer

9. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    728
    Ballı kraker satın aldıklarımız zaten kuşlarımz için sağlıklı değil yememekle kendisi için iyi yapıyor sizde vermekten vaz geçin veya kendiniz evde yaparak ikram edin

Sayfayı Paylaş