petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum bana alışmıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çağrı GÖKÇEK tarafından 8 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İyi günler hayırlı geceler muhabbet kusumu alalı 2 ay oldu kuşum 3-4 aylık fakat 2aydir ne bana ilgi gösteriyor ne konuşuyor ne elime geliyor yapmadığım şey kalmadı avcuma 1 hafta yem koydum yedi fakat elime gelmedi. Konuştum hergün 1-2 saat parmagimla sevmeye çalıştım korktu kaçtı. Kuşum erkek. Nasıl alistirabilirim elime nasıl gelir ? Kusumu bu saatten sonra vermek istemiyorum eşte almak istemiyorum. Bana arkadaş olsun yeter. Yorumlarinizi bekliyorum.:)

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. yigitcandemirag

Beğenileri:
    3
    Ben oğlumu elime alıştıtıken marul vererek gelmesini sağladım bayılıyor dene derim :) başta parmağına alıştır karın bölgesine uzat işaret parmağını sana alışsın korkmasın :)

4. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kafesin içine elimi soktugum an kaçacak yeri şaşırıyor goz irisi çıktı kusumun alisirmi artık bana ?

5. KOCATURK
    Gizli

KOCATURK Guest

bence fotosunu cek buraya bı koy kac aylık oldugunu net ogren petsohp cular 3 kagıtcıdırlar yavru dıye buyuk kus almıs olabılırsın

6. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Yardımlarınızı bekliyorum :)

7. Tunç ÇAĞATAY
    Gizli

Geç değil halen her gün ilgilenin zamanınızı çok ayırın ona anca öyle

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    Moderatörümüz konuyu özetlemiş.. ilave olarak, kuşa el ile temas kurmayın.. onun güvenini kazanmanız gerekiyor.. tatlı tatlı konusun, elinizi uzatmayın bir süre.. aşama aşama yaklaşın ona.. sıkıntı cekmeye devam ederseniz @gorky06 ya ulaşmayı deneyin.. o eğitim konusunda daha tecrübeli.

Sayfayı Paylaş