Karadeniz Pet

Kuşum bana alışmıyor.

Çağrı GÖKÇEK

Paylaşımcı Üye
İyi günler hayırlı geceler muhabbet kusumu alalı 2 ay oldu kuşum 3-4 aylık fakat 2aydir ne bana ilgi gösteriyor ne konuşuyor ne elime geliyor yapmadığım şey kalmadı avcuma 1 hafta yem koydum yedi fakat elime gelmedi. Konuştum hergün 1-2 saat parmagimla sevmeye çalıştım korktu kaçtı. Kuşum erkek. Nasıl alistirabilirim elime nasıl gelir ? Kusumu bu saatten sonra vermek istemiyorum eşte almak istemiyorum. Bana arkadaş olsun yeter. Yorumlarinizi bekliyorum.:)

Ben oğlumu elime alıştıtıken marul vererek gelmesini sağladım bayılıyor dene derim :) başta parmağına alıştır karın bölgesine uzat işaret parmağını sana alışsın korkmasın :)

Kafesin içine elimi soktugum an kaçacak yeri şaşırıyor goz irisi çıktı kusumun alisirmi artık bana ?

iyi günler hayırlı geceler muhabbet kusumu alalı 2 ay oldu kuşum 3-4 aylık fakat 2aydir ne bana ilgi gösteriyor ne konuşuyor ne elime geliyor yapmadığım şey kalmadı avcuma 1 hafta yem koydum yedi fakat elime gelmedi. Konuştum hergün 1-2 saat parmagimla sevmeye çalıştım korktu kaçtı. Kuşum erkek. Nasıl alistirabilirim elime nasıl gelir ? Kusumu bu saatten sonra vermek istemiyorum eşte almak istemiyorum. Bana arkadaş olsun yeter. Yorumlarinizi bekliyorum.:)
bence fotosunu cek buraya bı koy kac aylık oldugunu net ogren petsohp cular 3 kagıtcıdırlar yavru dıye buyuk kus almıs olabılırsın

c635f9a2a52ef7e38f48bbcf30465768.jpg
e776673971c13c4b48b1d49d9a16bcce.jpg
fa5d670faf39e728bf5624d26c2ba9df.jpg

Yardımlarınızı bekliyorum :)

Geç değil halen her gün ilgilenin zamanınızı çok ayırın ona anca öyle

Sabır, ilgi. Sabır, ilgi. Sabır, ilgi.. :)

Moderatörümüz konuyu özetlemiş.. ilave olarak, kuşa el ile temas kurmayın.. onun güvenini kazanmanız gerekiyor.. tatlı tatlı konusun, elinizi uzatmayın bir süre.. aşama aşama yaklaşın ona.. sıkıntı cekmeye devam ederseniz @gorky06 ya ulaşmayı deneyin.. o eğitim konusunda daha tecrübeli.

Geri