petshop

Kuşum bana alışmıyor.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Çağrı GÖKÇEK tarafından 8 Ekim 2014 başlatılmıştır.

1. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    İyi günler hayırlı geceler muhabbet kusumu alalı 2 ay oldu kuşum 3-4 aylık fakat 2aydir ne bana ilgi gösteriyor ne konuşuyor ne elime geliyor yapmadığım şey kalmadı avcuma 1 hafta yem koydum yedi fakat elime gelmedi. Konuştum hergün 1-2 saat parmagimla sevmeye çalıştım korktu kaçtı. Kuşum erkek. Nasıl alistirabilirim elime nasıl gelir ? Kusumu bu saatten sonra vermek istemiyorum eşte almak istemiyorum. Bana arkadaş olsun yeter. Yorumlarinizi bekliyorum.:)

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    176
    Yer:
    İstanbul / Maltepe
  3. yigitcandemirag

Üye

Beğenileri:
    6
    Yer:
    İstanbul
    Ben oğlumu elime alıştıtıken marul vererek gelmesini sağladım bayılıyor dene derim :) başta parmağına alıştır karın bölgesine uzat işaret parmağını sana alışsın korkmasın :)

4. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kafesin içine elimi soktugum an kaçacak yeri şaşırıyor goz irisi çıktı kusumun alisirmi artık bana ?

5. KOCATURK

KOCATURK Guest

bence fotosunu cek buraya bı koy kac aylık oldugunu net ogren petsohp cular 3 kagıtcıdırlar yavru dıye buyuk kus almıs olabılırsın

6. Çağrı GÖKÇEK

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    [​IMG][​IMG][​IMG]
    Yardımlarınızı bekliyorum :)

7. Tunç ÇAĞATAY

Geç değil halen her gün ilgilenin zamanınızı çok ayırın ona anca öyle

8. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member
    Platin Üye

Beğenileri:
    2
    Yer:
    istanbul, pendik
    Moderatörümüz konuyu özetlemiş.. ilave olarak, kuşa el ile temas kurmayın.. onun güvenini kazanmanız gerekiyor.. tatlı tatlı konusun, elinizi uzatmayın bir süre.. aşama aşama yaklaşın ona.. sıkıntı cekmeye devam ederseniz @gorky06 ya ulaşmayı deneyin.. o eğitim konusunda daha tecrübeli.

Sayfayı Paylaş