Karadeniz Pet

Kuşum bana Alıştı Ama ısırıyor :D

• Konbuyu başlatan Ahmet Behçet
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet Behçet

Guest
arkadsalar 3 aydır bende olan yavru kusum bana ıyıce alıstı son 2 gundur parmaklarımı kötü ısırıyor acıtıyor yani :D acaba parmaklarımla oynuyomu yoksa bıseyden korkmusda o yuzden mı ısırıyor.

Not : genelde kafesın en alt tabanında ve en alt tunegınde durdugu zaman parmaklarımı kötu ısırıyor en ust tunekte durdugu zaman kolay kolay ısırmıyor ısırsada hic acı yok yok her zamankı gıbı yanı.

mantıklı bı cevap cunku altayken hiç cıkmak ıstemıyor. Bende acıyorum youtubeden kus seslerını kapıyı kapatıyorum kendısı kapıya yapısıyor cıkmak ıcın :D :D

3 aydır sizdeymiş dışarda da eğitim verin derim.. maşaallah

3 aydır sizdeymiş dışarda da eğitim verin derim.. maşaallah

tesekkur ederım hocam dısarda egıtım verıyorum harıka gıdıyor su vıdeoyu ızleyebılırsınız. benım kusum.

https://www.youtube.com/watch?v=hoUMDxqWROM

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:20 -->-> Daha önceki mesaj 01:16 --

arkadaslar kusum ayrıca ısırken parmagıma böyle ne bılem aynı kedı gıbı saldırıyor yanı bırden kafasını atıyo bakısı bıle cok kötü acaba ne sıkıntısı var bu kusun :D

buda benim 9 aydır bende olan kuşum

VIDEO0012 - YouTube

tırnak ısırmayı seviyor ve telefon görünce hemen üzerine atlıyor :)

VIDEO0012 - YouTube

masallah cok tatlı muhabbet kuslarının tırnaklarla oynamayı cok sevdıgını bılıyorum ama benımkı cok farkllı ya parmagımı uzattıgım dakka parcalayacakmıs gıbı gagasını acıyo hızlıca saldırıyor genelde de parmak ıle tırnagın bırlestıgı yerı ısırıyor gercekten cok acıtıyor :D ınsallah tırnakla oynamaya calısıyodur .

benimki de öyle yapıyor parmak ile tırnağın birleştiği yer, tırnağı ayırmak için son gücünü kullanıyor. daha önce hafif ayırdı 1 hafta kendine gelemedi parmağım artık uzun süre çekmesine izin vermiyorum :D

Kuşlarda yuvayı koruma iç güdüsü vardır elinizi sokuyorsanız rahatsız olur ve kötü ısırır genelde şiddetli seslerde çıkarabilir. Gözü halkalı halede geliyordur değil mi ?

VIDEO0012 - YouTube

Sizin kuşunuzun bende erkegi var :D İkiside kızısmıs :p

zxbs.jpg

Zamanla Çıkar Bence Aliştirmaya Uğraşma Bu Sefer Kafesten Çıkmak İster Bunların Ayarı Yok :D

benim kuşum 2 gün önce öldü benle çekirdek yerdi pilav fasulye yerdi 29 yaşında adamım elimde öldü yavrucak 2 gün ağladım o haline :(

Geri