Karadeniz Pet

(((kuşum bana aşık beni çok seviyor diyenlerden tavsiye istiyorum)))

Hüseyin Abi

Yeni Üye
Allah nazardan saklasın dün aldığım 40 günlük yavru erkek kuş çok uysal. Hemen parmağıma çıktı onu sevmeme öpmeme izin veriyor. Beni çok sevsin istiyorum ne yapmalı? :)

Hocam aynı şekilde ilgi göstermeye devam edin forumda eğitimler var onlara göz atın yapacağınız başka bir şey yok hayırlı olsun.

acayip bir kuş ya.. önceki kuşlarımda alışma süreci en az 1 haftaydı o da sadece elimi gördüklerinde kaçmamaları için. nazar değmesin ama hem uysal hemde ben onunla konuştukça o da benzer sesler çıkarmaya çalışıyor daha 2. günden böyleyse çok iyi arkadaş olabiliriz diye düşünüyorum. biraz büyüsün haftaya bir videosunu koyarım.

Bence O Yaşta Bir Kuş İçin Normal Bir Durum

belki de ondandır ama ne biliyim mesela aynı bu yaşlarda rulo isimli kuşumu almıştım geçen yıl. omuza filan geliyor konuşuyor ama guzelde ısırır :)

Videoları bekliyoruz yakında.. Hayırlı olsun kuşunuz :)

Hevesini kaçırmak gibi olmasın yanlış da anlamayın ama ne resim ne de video koyun bence. Çok sevenin nazarı değermiş. Allah bağışlasın tüyleri kadar da ömrü olsun ama nazardan koruyun onu.

maşallah aynı ılgıyı gostermeye devam edın. ayrıca resım de ısterız :D

Benim kuşum da aynı dediğiniz gibiydi. 32 günlükken almıştım ve ilk gün parmağıma geldi , kendini sevdirdi , öptüm sonrasında da aynı ilgiyle devam ettim şuan 45 günlük fln ve kendini kolay kolay sevdirmiyor veya öptürmüyor ya ilgisi başka bi yerde olacak yada artık uçmaktan çok yorulmuş olacak :D

Maşallah diyelim. Resim video bekliyoruz.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hayırlı olsun aynı benim kuş :)

Moderatör tarafında düzenlendi:
Geri