Karadeniz Pet

Kuşum bana küstümü?

FerhatQ

Yeni Üye
Oncelikle merhaba.Bugun kusumun tam 1 haftasi.1 haftadir bizimle.Bu surecte elime alisti.Kafese elimi attigim gibi elime ucmuyor ama parmagimi ayaginin altina goturunce elime geliyor.Hic salmadim simdiye kadar.Bi kac gundur kusumuz sabahtan aksama kadar evde tek basina kaliyor.Ama eve geldigim gibi onunla ilgileniyorum.Hep elime geliyordu ama.Bu sabah kalktigimda benden kacmaya basladi.elimi attimda elime gelmedi bu sabah.Hala gelmiyor.Küstümü acaba? Ayrica 1.haftadan sonra omuza gelmesini ve konusmasini saglamak icin nasil bir yol izlemeliyim? Bana kustuyse nasil baristirabilirim?

Sabırlı olun ona en sevdiği yiyecekler ile yaklaşın tekrardan sevgisini kazanın. Yalnız kalmak kuşlarımızı stres e sokabiliyor buda ters tepkiye sebep oluyor. elinize tamamen alıştıktan sonra dışarı çıkartabilirsiniz kuşlarımıza uçmak enerjilerini atmak sosyalleşmek iyi gelir

Sevdigi yiyecek ne bilmiyorum ki? Ne verebilirim ona

Son düzenleme:
Kafesine yumurtanin sarisinin bi kismini koydum bi ara korkuyordu galiba agzini bile surmedi.Yumurta kuruya kuruya taş gibi olunca attim bende :D

Evde marul yoktu ama maydonoz uzattim biraz.Gordugu gibi takla ata ata kacti.Biraz elimi hareket ettirmeden bekledim ama sonuc yok.Baktim olacak gibi degil tunege yakin bir yere astim.Ama o tüneğe hic yaklssmiyor bile.Diger tunekte korka korka oturuyor.

Maruldan badka neler verebilirim? Kafese ne sokarsam sokayim kafese soktugum seyden kaciyor.Elime yeniden gelmeye basladi.Baristik galiba :D

Geri