petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşum bana küstümü?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Evcilleştirme ve Eğitim' forumundadır ve FerhatQ tarafından 24 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. FerhatQ

FerhatQ Member

Beğenileri:
    14
    Oncelikle merhaba.Bugun kusumun tam 1 haftasi.1 haftadir bizimle.Bu surecte elime alisti.Kafese elimi attigim gibi elime ucmuyor ama parmagimi ayaginin altina goturunce elime geliyor.Hic salmadim simdiye kadar.Bi kac gundur kusumuz sabahtan aksama kadar evde tek basina kaliyor.Ama eve geldigim gibi onunla ilgileniyorum.Hep elime geliyordu ama.Bu sabah kalktigimda benden kacmaya basladi.elimi attimda elime gelmedi bu sabah.Hala gelmiyor.Küstümü acaba? Ayrica 1.haftadan sonra omuza gelmesini ve konusmasini saglamak icin nasil bir yol izlemeliyim? Bana kustuyse nasil baristirabilirim?

2. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    742
    Sabırlı olun ona en sevdiği yiyecekler ile yaklaşın tekrardan sevgisini kazanın. Yalnız kalmak kuşlarımızı stres e sokabiliyor buda ters tepkiye sebep oluyor. elinize tamamen alıştıktan sonra dışarı çıkartabilirsiniz kuşlarımıza uçmak enerjilerini atmak sosyalleşmek iyi gelir

3. FerhatQ

FerhatQ Member

Beğenileri:
    14
    Sevdigi yiyecek ne bilmiyorum ki? Ne verebilirim ona

#3 FerhatQ, 24 Eylül 2016
    Son düzenleme: 24 Eylül 2016
  4. FerhatQ

FerhatQ Member

Beğenileri:
    14
    Kafesine yumurtanin sarisinin bi kismini koydum bi ara korkuyordu galiba agzini bile surmedi.Yumurta kuruya kuruya taş gibi olunca attim bende :D

5. kaanaslan96

Beğenileri:
    10
    kafesde degilde elden verin, marul olur, balli dari dali olur

FerhatQ bunu beğendi.
  6. FerhatQ

FerhatQ Member

Beğenileri:
    14
    Evde marul yoktu ama maydonoz uzattim biraz.Gordugu gibi takla ata ata kacti.Biraz elimi hareket ettirmeden bekledim ama sonuc yok.Baktim olacak gibi degil tunege yakin bir yere astim.Ama o tüneğe hic yaklssmiyor bile.Diger tunekte korka korka oturuyor.

7. FerhatQ

FerhatQ Member

Beğenileri:
    14
    Maruldan badka neler verebilirim? Kafese ne sokarsam sokayim kafese soktugum seyden kaciyor.Elime yeniden gelmeye basladi.Baristik galiba :D

8. kaanaslan96

Beğenileri:
    10
    kusun yasina gore degisir 1-2 aylik kuslar hemen alisir 4-5 aylik kuslar 1-2 haftada alirisir belki

Sayfayı Paylaş